Informēs par palīdzības sniegšanu Baltkrievijas pilsoniskajai sabiedrībai

12.11.2020. 15:33
Informēs par palīdzības sniegšanu Baltkrievijas pilsoniskajai sabiedrībai

2020. gada 16. novembrī plkst.15.00 mediju pārstāvji ir aicināti piedalīties tiešsaistes preses konferencē par Latvijas atbalstu Baltkrievijas pilsoniskajai sabiedrībai. Preses konferencē Ārlietu ministrijas parlamentārā sekretāre Zanda Kalniņa-Lukaševica, Latvijas institūciju un NVO pārstāvji informēs par palīdzības sniegšanu medicīniskās, psiholoģiskās un juridiskās palīdzības saņēmējiem no Baltkrievijas.

Pirms preses konferences notiekošajā Koordinācijas sanāksmē piedalīsies Iekšlietu, Veselības, Izglītības un zinātnes, kā arī Labklājības ministrijas pārstāvji un nevalstisko organizāciju sadarbības partneri.

 

Mediju ievērībai!

  • Pulksten 15.00 tiešsaistes preses konference (platformā Zoom, pieslēgšanās līdz 14.45).

Latvijas valsts iestādēs akreditēto mediju pārstāvju dalību lūdzam pieteikt līdz 16. novembra pulksten 11.00, sūtot e-pastu Ārlietu ministrijai: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

 


Preses kontaktiem:
Komunikācijas grupa
Krišjāņa Valdemāra iela 3, Rīga, LV-1395
Tālrunis: (371) 67016 272;
Fakss: (371) 67828 121
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājaslapa: www.mfa.gov.lv
Seko līdzi Ārlietu ministrijai: twtricon-facebookicon-flickricon instagramytb

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā