Latvijas vēstniece Agnese Kalniņa iesniedz akreditācijas vēstuli Melnkalnes prezidentam

21.07.2021. 16:05

2021. gada 19. jūlijā Cetiņē, Latvijas Republikas ārkārtējā un pilnvarotā vēstniece Agnese Kalniņa iesniedza akreditācijas vēstuli Melnkalnes prezidentam Milo Džukanovičam (H.E. Mr Milo Đukanović).

Tikšanās laikā pēc oficiālās akreditācijas ceremonijas notika īsa saruna ar prezidentu, kuras laikā tika pārrunātas abu valstu politiskās, ekonomiskās un drošības aktualitātes. Prezidents interesējās arī par Latvijas panākumiem cīņā ar COVID-19 pandēmiju. 

Akreditācijas vizītes ietvaros Latvijas vēstniece Agnese Kalniņa tikās ar Melnkalnes Ārlietu ministru Džordži Raduloviču (Mr. Đorđe Radulović), Melnkalnes Parlamenta prezidentu Aleksu Bečiču (Mr. Aleksa Bečić),  Melnkalnes Ārlietu ministrijas Divpusējo attiecību direkcijas ģenerāldirektoru Čedomiru Fuštiču (Mr. Čedomir Fuštić), kā arī ar Eiropas Savienības delegācijas Melnkalnē vadītāju Oanu-Kristinu Popu (H.E. Ms Oana-Cristina Popa).

Tiekoties ar amatpersonām, vēstniece apliecināja Latvijas atbalstu Melnkalnes Eiropas Savienības integrācijas procesam un pateicās par ieguldījumu starptautiskās drošības stiprināšanā NATO ietvaros.

Latvijas vēstniece Melnkalnē Agnese Kalniņa rezidē Budapeštā, Ungārijā.

 


Preses kontaktiem:
Komunikācijas grupa
Krišjāņa Valdemāra iela 3, Rīga, LV-1395
Tālrunis: (371) 67016 272;
Fakss: (371) 67828 121
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājaslapa: www.mfa.gov.lv
Seko līdzi Ārlietu ministrijai: twtricon-facebookicon-flickricon instagramytb

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā