Attīstības sadarbības granta projektu konkurss ES Austrumu partnerības un Centrālāzijas valstu atbalstam 2021. gadā

27.05.2021. 14:27
Attīstības sadarbības granta projektu konkurss ES Austrumu partnerības un Centrālāzijas valstu atbalstam 2021. gadā

Ārlietu ministrija izsludina granta projektu konkursu “Atbalsts attīstības sadarbības projektiem Latvijas Republikas noteiktajās saņēmējvalstīs” projektiem Eiropas Savienības Austrumu partnerības valstu (Gruzijā, Moldovā, Ukrainā) un Centrālāzijas reģiona valstu (Kirgizstānā, Tadžikistānā, Uzbekistānā) atbalstam.

Konkurss paredzēts atbalsta sniegšanai publiskās pārvaldes attīstības un spēju stiprināšanas, uzņēmējdarbības attīstības, dzimumu līdztiesības jomā, atbalstam klimata pārmaiņu mazināšanai un cīņai ar dezinformāciju, kā arī šo jomu sasaistei ar digitalizāciju un ar Covid-19 krīzi saistītu jautājumu risināšanai.

Konkursā var pieteikties Latvijas Republikas tiešās un pastarpinātās valsts pārvaldes iestādes, pašvaldības, citas valsts iestādes, kā arī Latvijas Republikā reģistrētas biedrības, nodibinājumi, komersanti, arodbiedrības u.c. subjekti. Projekta iesniedzējam ir jābūt vismaz vienam sadarbības partnerim saņēmējvalstī.

Projektu īstenošanai kopējais pieejamais finansējums ir 240 013 EUR. Viens attīstības sadarbības granta projekts var saņemt no 20 000 līdz 40 000 EUR.

Projektu pieteikumi jāiesniedz līdz š.g. 13. jūnija plkst. 23.59. Ja projekta iesniegums tiks iesniegts pēc norādītā termiņa, tas netiks vērtēts.

2021. gada 3. jūnijā plkst. 15.00 visiem interesentiem tiks rīkota videokonference par projektu iesnieguma sagatavošanas prasībām. Dalība attālinātajā sanāksmē jāpiesaka ne vēlāk kā līdz š.g. 1. jūnija dienas beigām, nosūtot sanāksmes dalībnieka vārdu, uzvārdu un e-pasta adresi uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Informācija par konkursa uzvarētājiem tiks publicēta Ārlietu ministrijas mājaslapā.

Papildu informācijai par konkursu aicinām zvanīt pa tālruni 67015967 vai rakstīt uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

 


Preses kontaktiem:
Komunikācijas grupa
Krišjāņa Valdemāra iela 3, Rīga, LV-1395
Tālrunis: (371) 67016 272;
Fakss: (371) 67828 121
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājaslapa: www.mfa.gov.lv
Seko līdzi Ārlietu ministrijai: twtricon-facebookicon-flickricon instagramytb

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā