Latviešu organizācijas

02.10.2018. 17:40

Vispārēja informācija tautiešiem

Šajā sadaļā ir atrodama informācija par Latvijas tautiešu organizācijām, biedrībām un saieta iespējām Vācijā un tās reģionos.

Ja jūs vēlaties saņemt aktuālu informāciju par notikumiem Vācijā, tad aicinām tautiešus pieteikties Latvijas vēstniecības Vācijā e-pastu listē. Ja Jūs vēlaties izplatīt informāciju par Latviešu saietiem vai iesniegt informāciju papildināšanai šajā sadaļā, lūdzu rakstīt uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Latviešu kopība Vācijā

Latviešu Kopība Vācijā ir dibināta uz pamatiem, kuri laika tecējumā nemainās:

 • vienot un uzturēt latviešu sabiedrību Vācijā
 • saglabāt latviešu valodu un veicināt kultūru
 • rūpēties par izglītību, lai veicinātu latviešu valodas, vēstures un kultūras apguvi
 • sadarboties ar Latviju, lai palīdzētu tai veidoties par demokrātisku un tiesisku valsti

Saite: www.lk-v.de

Daugavas Vanagi Vācijā

Daugavas Vanagi Vācijā ir latviešu leģionāru dibināta bezpeļņas organizācija. Viens no tās galvenajiem uzdevumiem ir pulcēt latviešus Vācijā un pasaulē vienotas tautas kopības saglabāšanai. Par Daugavas Vanagi Vācijā biedru var kļūt katrs, kas atbalsta Daugavas Vanagu mērķus un iestājas vienā no astoņām kopām vai nodaļām Freiburgā, Ķelnē, Minsterē, Menchengladbachā, Frankfurtē, Minhenē, Vircburgā vai Etlingenā.

Daugavas Vanagi Vācijā atbalsta arī latviešu ģimenes, lai to bērniem un jauniešiem Vācijā būtu iespējams saglabāt latviešu valodu un identitāti.

Saite: www.daugavasvanagi.de

 

Reģionālās organizācijas

Tālāk apkopota informācija ir par specifiskām reģionālām latviešu biedrībām un sabiedriskām organizācijām.

Berlīne | Bonna | Hamburga | Hesene | Minhene | Minstere | Štutgarte

 

 

BERLĪNĒ

Berlīnes latviešu nedēļas nogales skola

Nodarbības notiek sestdienās, divas reizes mēnesī.

Skolas adrese: Mēringdammes ģimenes centrs (Familienzentrum Mehringdamm) – Mehringdamm 114, 10965 Berlin, telpās Nr. 401, 402 un 403.

Nodarbības notiek no plkst. 10.30 līdz 14.00.

Skola darbojas trīs vecuma grupās : mazuļu grupā vecumā no 0 līdz 3 gadiem, vidējā grupā vecumā no  3 līdz 6  gadiem un vecākā grupā no 6  gadiem un vecāki.

Kontaktiem:

Facebook : https://www.facebook.com/berlineslatviesuskola

Skolas vadītāja Vinija Folkmane , tel.nr.: +49 176 614 03 033, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

Berlīnes Latviešu koris

Berlīnes Latviešu kora kopa dzied visu, kas patīk – gan tautas dziesmas, gan ziņges, gan Dziesmusvētku repertuāra dziesmas.

 • Koris nodibināts 2006. gada 18. novembrī. Sanāk ne tikai, lai dziedātu, bet arī, lai uzturētu sevī latvisko garu, lai aktīvi piedalītos Līgo svētku, Dzejas dienu un Ziemassvētku organizēšanā.
 • Kora kodolu veido Berlīnē pastāvīgi dzīvojošie latvieši - dažādu profesiju pārstāvji. Pievienojas arī „mainīgais sastāvs“ – galvenokārt Berlīnē studējošie jaunieši.
 • Vairākas reizes gadā koris uzstājas ar speciāli sagatavotu programmu, kā piemēram izstādes atklāšanā, ielu svētkos, baznīcas svētkos un citos pasākumos. 2008. un 2013.gadā koris piedalījās Dziesmusvētkos Rīgā.
 • Kora mākslinieciskā vadītāja ir Agita Rando. Kora spīķere un kontaktpersona ir Eiženija Weirich (Tel: 030 92 123 659, mob. tel.: 0177 505 85 60,  e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.)
 • Kora mēģinājumi notiek Latvijas vēstniecības telpās, Reinerzstraße 40-41, 14193 Berlin, parasti trešdienās pl. 18.15 - 19.45.

 

Latviešu evaņģēliski luteriskā draudze Berlīnē

Berlīnes latviešu evaņģēliski luteriskā draudze ir viena no jaunākajām latviešu draudzēm Vācijā. Tā savu kalpošanas darbu uzsākusi tikai 2009.gadā. Draudze pieder pie Latviešu evaņģēliski luteriskās Baznīcas Vācijā, kas savukārt ietilpst Latvijas evaņģēliski luteriskās Baznīcas ārpus Latvijas (LELBĀL) saimē, ko vada archibīskape Lauma Zušēvica. Draudzes locekļu vairums ir gados jauni pēdējos pārdesmit gados Vācijā ieceļojušie latvieši.

Draudzes dievkalpojumi notiek katra mēneša trešajā svētdienā plkst. 14:00 Paul Gerhardt Kiche, Wisbyer Str. 7, 10439 Berlin.

Ja vēlaties iegūt informāciju par iespēju pievienoties draudzei, par bērnu kristībām, iesvētībām, laulībām, saņemt garīgu palīdzību grūtā brīdī, rakstiet vai zvaniet draudzes mācītājam Tālim Rēdmanim: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. ; tālruņu nr. +49 (030) 26398545, +49 (0) 15128318387. Plašāku informāciju atradīsiet Latviešu evaņģeliski luteriskās Baznīcas Vācijā mājas lapā www.baznica.de

Informācija un kontakti arī Facebook https://www.facebook.com/groups/159949174028593/?fref=ts un Draugiem.lv http://www.draugiem.lv/berlines_draudze/

 

Berlīnes letiņu tikšanās

Nu jau piekto gadu (kopš 2011. gada) latvieši un Latvijas draugi regulāri satiekas dažādos Berlīnes bāros vai kafejnīcās, kuru īpašnieki ir latviešu izcelsmes, lai patērzētu un iegūtu jaunus draugus, kā arī lai tuvāk iepazītu šeit dzīvojošos mūziķus, māksliniekus un pašdarbniekus. Pēdējos gadus sanākam kopā trīsreiz: pavasarī, vasarā un rudenī.

Kontaktpersona: Iveta Kuhls.
Mob. +49 (0) 170 4139217,
e-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

  

BONNĀ

Latviešu sestdienas skola „Kamolītis”

Bonnas latviešu skoliņā "Kamolītis" aicināti darboties bērni jebkurā vecumā. Nodarbības notiek katru sestdienu 10.00-12.30 trīs grupiņās - bēbīšu grupiņa (0-3 gadi), vidējie (4-5), lielie (6 gadi un vecāki). Pagājušajā mācību gadā skoliņu apmeklēja 16 bērni. Nodarbibās tiek aktualizētas tēmas, kas saistītas ar Latviju, lai bērni svešumā neaizmirst savu zemi, tās tradīcijas, dziesmas, svētkus un valodu. Bērni uzzina daudz ko jaunu un pie reizes arī atpūšas, iepazīstas un gūst motivāciju runāt latviski.

Skoliņā strādā 3 skolotājas - latviešu valodas skolotāja (Zane Priede), mūzikas skolotāja (Liene Sējāne) un mākslas skolotāja (Gija Kloka).

Skoliņa darbojas skaistā villā Godesberger Allee 70, 53175 Bonn. Telpas svaigi izremontētas. Iepirktas jaunas latviešu grāmatas, tehnika, mēbeles.

Skoliņas maksa - 30 eiro mēnesī.

Kontaktpersona: Zane Priede, mob. +49 (0) 171 908 3092, e-pasts - Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

 

HAMBURGĀ

Latviešu biedrība Hamburgā

Latviešu biedrība Hamburgā (LBH) jeb Lettischer Verein in Hamburg e.V. ir dibināta 1951.gadā un ir viena no senākajām latviešu biedrībām Eiropā. Vienmēr, ejot līdzi laikam, biedrība saglabājusi savu nozīmību cauri gadu desmitiem. Tā vieno latviešus Hamburgā - otrā lielākajā Vācijas pilsētā un Ziemeļvācijas nozīmīgākajā latviešu diasporas centrā. Sadarbojoties ar vietējām organizācijām un pārstāvjiem no Latvijas, LBH kopj pozitīvu mūsu valsts tēlu Rietumeiropā. Tā iepazīstina citu tautību pārstāvjus ar latviešu kultūru, tādejādi veicinot dažādu kultūru savstarpējo izpratni. LBH veido Hamburgu par vietu, kur latviešu kultūra, latviska izglītība, latviešu deja un dziesma, Latvijas gars un nākotnes spēks tiek mācīts, mīlēts, uzturēts un tālāk nodots ar pašu Hamburgas latviešu dzirksti un degsmi. Informāciju par visām aktivitātēm par un ap mūsu biedrību var uzzināt mūsu mājas lapā: www.latviesihamburga.de

Facebook: https://www.facebook.com/latviesihamburga/

E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

Latviešu evaņģēliski luteriskā draudze Hamburgā

Hamburgas latviešu evaņģēliski luteriskā draudze izveidojās pagājušā gadsimta piecdesmitajos gados, vienojot kara bēgļu nometnēs, kas bija izveidotas pilsētā, dzīvojošos tautiešus. Draudze pieder pie Latviešu evaņģēliski luteriskās Baznīcas Vācijā, kas savukārt ietilpst Latvijas evaņģēliski luteriskās Baznīcas ārpus Latvijas (LELBĀL) saimē, ko vada archibīskape Lauma Zušēvica. Pēdējos gados draudzei pievienojušies arī nesen Vācijā ieceļojušie latvieši.

Draudzes dievkalpojumi notiek katra mēneša otrajā svētdienā plkst. 14:00 Sv.Pētera baznīcā, Bei der Petrikirche 2, 20095 Hamburg.

Ja vēlaties iegūt informāciju par iespēju pievienoties draudzei, par bērnu kristībām, iesvētībām, laulībām, saņemt garīgu palīdzību grūtā brīdī, rakstiet vai zvaniet draudzes mācītājam Tālim Rēdmanim: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. ; tālruņu nr. +49 (030) 26398545, +49 (0) 15128318387. Plašāku informāciju atradīsiet Latviešu evaņģeliski luteriskās Baznīcas Vācijā mājas lapā www.baznica.de

Informācija un kontakti arī Draugiem.lv http://www.draugiem.lv/hamburga/

  

HESENĒ

Frankfurtes Latviešu biedrība (Lettische Gesellschaft in Frankfurt e.V.)

Frankfurtes Latviešu biedrība ir dibināta 2015. g. 4. decembrī ar mērķi apvienot visus Frankfurtē un tās apkaimē dzīvojošos, strādājošos un studējošos latviešus un viņu ģimenes un stiprināt latvisko saikni viņu vidū.

Galvenie darbības virzieni:

 • latviešu kultūras apguve, uzturēšana un popularizēšana Frankfurtē
 • kopīgu svētku svinēšana
 • Frankfurtes latviešiem aktuālas informācijas apkopošana un izplatīšana

Informāciju par visām aktivitātēm ap mūsu biedrību var uzzināt:

Saite: www.frankfurteslatviesi.lv

Facebook: www.facebook.com/frankfurteslatviesi

E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

Ikmēneša tikšanās jeb Stammtisch

Kopš 2016. gada sākuma satiekamies, papļāpājam un iedzeram kādu latviešu aliņu katra mēneša pirmajā ceturtdienā plkst. 19:00 bistro “Baltique” (Heiligkreuzgasse 31, 60313).

Frankfurtes latviešu klubiņš

Aizsākot jaunu tradīciju, reizi divos mēnešos aicinām visus Frankfurtē un tās apkaimē dzīvojošos latviešus uz latviešu klubiņa vakaru. Klubiņa ideja – sniegt iespēju tuvāk vienam otru iepazīt, komunicēt neformālā gaisotnē ar kopīgu latviešu filmu skatīšanos, sadziedāšanos, meistarošanu, latviešu žurnālu un grāmatu apmaiņu un citām tematiskām nodarbēm kā lieliem, tā maziem.

Informācija par datumiem, vietu un plānotajām aktivitātēm mājas lapā www.frankfurteslatviesi.lv

Frankfurtes latviešu bērnu skoliņa "ZĪĻUKS"

Nodarbības noteik svētdienās, divas reizes mēnesī, no plkst. 11:00-14:00.

Mācības notiek paralēli trīs grupās: mazo (2-5 gadi), vidējo (5-7 gadi) un lielo bērnu grupa (7-16 gadi).

Nodarbības notiek biedrības “Alle miteinander e.V.” telpās Sontraer Straße 27 (Industriegebiet Fechenheim), 60386 Frankfurt

Skoliņas vadītāja: Gita Kavertide

Informācija par skoliņu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100013428009234

Frankfurtes latviešu sieviešu koris "SILAVA"

Kora diriģents Marks Opeskins kori dibinājis 2014. gadā ar mērķi ne tikai saglabāt saites ar latviešu kultūru, bet arī popularizēt latviešu kora mūziku Vācijas vidē.

Mēģinājumi notiek reizi mēnesī, svētdienās, no plkst. 11:00-16:00 Bischofsheimer Weg 33, 63075 Offenbach.

Ja kāda sajutusi sevī vēlmi dziedāt un pievienoties korim, lūgums vērsties pie kora koordinatores Laimas Spanheimeres (Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.)

Tautas deju kopa "DIMDARI"

Kopš 2015. gada arī Frankfurtē darbojas deju kopa un satiekas mēģinājumos divas reizes mēnesī. Mēģinājumi notiek no plkst. 15:00-19:00 Bischofsheimer Weg 33, 63075 Offenbach.

Deju kopu vada arī Štutgartes deju kopas “Trejdeksnītis” vadītāja Laura Putāne.

Koordinatore: Ilze Timbare (Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.)

  

 

MINHENĒ

Minhenes latviešu kultūras biedrība „Namejs"

Minhenes latviešu kultūras biedrība „Namejs" turpina pirms 18 gadiem iesākto jauniešu iniciatīvas "Minhenes letiņi" darbu. Mēs esam laikam līdzi ejoši, atvērti pasaulei, nezaudējot latviskās saknes. Ir izveidojušās savas tradīcijas un regulāri pasākumi, kā piemēram, ikgadējais rotaļu un sadziedāšanās vakars „Jampadracis", ikmēnēša tikšanās "Letiņu Stammtisch“, bērnu skoliņa  „Saulēni" un "Rokdarbnieku Stammtisch". Pašreiz top koris. Jāņus svinam kopā akmeņainajā Izāras upes krastmalā, kas atgādina Gaujmalu. Mūsu uzdevumi ir kopt latviešu tradīcijas, veicināt satuvināšanos ar dažādajām tautiešu diasporas paaudzēm, rosināt diskusiju par mūsu identitāti mūsdienās un atbalstīt veiksmīgu integrāciju. Svarīga ir arī eiropeisko pamatvērtību kultivēšana – savstarpēja humāna tolerance neatkarīgi no nacionalitātes, reliģijas, seksuālās orientācijas vai ādas krāsas. Mūsu plašākie mērķi ir veicināt sadarbību ar citām latviešu biedrībām, piedalīties Minhenes kultūras dzīvē un pozitīvi reprezentēt Latviju.

Laila Dambekalna, biedrības prezidente, Letiņu Stammtisch Minhenē dibinātāja Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Biedrības Facebook lapa https://www.facebook.com/namejsmuenchen/

  

Letiņu Stammtisch Minhenē

Letiņu Stammtisch kopš 2004. gada, katra mēneša 1. sestdienā, plkst. 19.00 sanāk kopā “EineWeltHaus” krodziņā, Schwanthalerstr. 80 (U4/U5 Theresienwiese) Šeit ir iespēja vienkārši papļāpāt dzimtajā mēlē, dibināt jaunus kontaktus un arī uzdancot. EineWeltHaus tiekas cilvēki no visas pasaules, kā jau nosaukums to vēsta. Letiņi šeit nav ekzoti. Taču omulīgais iekārtojums ar lieliem koka galdiem atgādina latvisku krodziņu. Atsaucīgā krodziniece ļauj likt savu mūziku. Ap plkst. 22.00  neviens vairs nesēž rāmi. Gan latvieši, gan vācieši vai poļi, vai afrikāņi vienojas dejās pie Prāta Vētras „Lidmašīnām".

 

Noderīgi kontakti:

Latviešu kultūras biedrība Minhenē "Namejs" e.V. www.namejs.de

Andra Mežmača, Latviešu valodas radošās darbnīcas bērniem "JUMIS“ nodarbību vadītāja Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Bērnu skoliņas „Saulēni“ vadītāja Maija Lange Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Minhenes jauktais koris „Laima" Zinta Cepurnieka vadībā https://www.facebook.com/Minhenes-jauktais-koris-Laima-219922521764814/?fref=ts

Facebook grupa Latvieši Minhenē https://www.facebook.com/groups/922648901095772/?fref=ts

Minehes letiņu draugu grupa: https://www.draugiem.lv/group/16006438/minhenes-letinji/

  

 

MINSTERĒ

Latviešu centrs Minsterē

Organizācijas mērķis ir latviešu kultūras un nacionālās identitātes saglabāšana ar izglītības un tālākizglītības, kultūras un sabiedrisko pasākumu organizēšanu. Līdz 1998. gadam centra galvenā darbība bija latviešu ģimnāzijas uzturēšana un vadīšana, bet kopš 1998. gada galvenie darbības virzieni ir papildus izglītības sniegšanā, kā arī informācijas un tūrisma biroja uzturēšanā.

Saite: www.lcm.lv

Minsteres latviešu deju kolektīvs MiLaDeKo

Kopš 2011.gada Latviešu centrā Minsterē darbojas latviešu tautas deju kolektīvs. 2013.gadā piedalījās Dziesmu un deju svētkos Rīgā.

Saite: http://miladeko.wordpress.com

Ansamblis ''Atbalss''

Ansamblis ''Atbalss'' izveidojies 2015. gada martā. Nodarbības notiek svētdienās plkst. 14:00 Latviešu Centrā Minsterē.

Kontaktpersona: Larisa Marcinkus, epasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., T. 0157 52710706

Minsteres bērnu tautas deju kopa "Rudzupuķe"

Mūsu pirmais mēģinājums notika 2018. gada 9.janvārī, un tā mēs kopā sanākam katru otrdienu no plkst. 18.00 līdz 19.30. Pie mums dejo bērni vecumā no 7 līdz 14 gadiem, tacu ir arī daži bērni jau no 4 gadu vecuma. Bērniem mācu latviešu tautas deju soļu pamatus un deju uzvedumus. Manuprāt, dejot ir laime. Latviešu tautas dejas dejojot, mēs varam būt tuvāk Latvijai un latviešu tautas kultūrai. Kā arī tā ir iespēja, atrodoties Vācijā, ar smaidu uz sejas būt kopā mazajiem un lielajiem latviešiem.

Kontaktpersona: Kristine Gerharde epasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. T. 0177-3232 209 https://www.facebook.com/Minsteres.Rudzupuke

Kopš 2015. gada rudens izveidojusies arī tautas deju kopa ''Danči'' ar mērķi tautas dejai piesaistīt arī jauniešus. Nodarbības notiek svētdienās plkst. 12:00.

Kontaktpersona:
Inga Pētersone
epasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.,
T. 0176 98451602

 „Minsteres latviešu skoliņa "Ūsiņš"

Nodarbības notiek divas reizes mēnesī, sestdienās no plkst. 10:00 līdz plkst. 13:00.

Kontaktpersona: Andra Pūce, epasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

https://www.facebook.com/groups/545636932241

Līnijdeju grupa ''Balzams''

Nodarbības notiek svētdienās plkst. 10:00.

Kontaktpersona: Valda Dundare, epasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., T. 0176 72828512

Svētdienas skoliņa

Nodarbības notiek dievkalpojumu laikā. 

Kontaktpersona: Dina Krastiņa, epasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., T. 0152 33619277

Kokles spēles grupa

Kontaktpersona: Inga Grīnberga, epasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., T. 0152 09896443

Rokdarbu grupa

Kontaktpersona: Inga Pētersone, epasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., T. 0176
98451602

 

ŠTUTGARTĒ

Latviešu tautas deju kopa Trejdeksnītis

Kopš 2012.gada janvāra Štutgartē darbojas latviešu tautas deju kopa Trejdeksnītis, kas katru trešdienu uz mēģinājumiem pulcē aptuveni 20 dejotājus. Mūsu vidū ir gan pieredzējuši Latvijas deju kolektīvu dejotāji, gan tādi, kuriem deju solis jāapgūst no pašiem pamatiem. Bet neatkarīgi no vecuma vai dejotāju pieredzes līmeņa mūs visus vieno dejotprieks, vēlme saglabāt latviskās tradīcijas un nepazaudēt saikni ar dzimteni.

2013.gadā Trejdeksnītis piedalījās arī Dziesmu un Deju svētkos Rīgā.

Kontaktpersona: Laura, tel. +49 1577 9577 870, e-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Saite: http://www.trejdeksnitis.de