Prakses iespējas vēstniecībā

19.08.2015. 14:35

Aktuāli! - Latvijas vēstniecība Vācijā, Berlīnē, meklē praktikantus un brīvprātīgos

Latvijas vēstniecība Berlīnē meklē praktikantus un brīvprātīgos (konkrēti laiki tiks saskaņoti individuāli). Nepieciešamas teicamas vācu un latviešu valodas zināšanas, augsta atbildības sajūta, komunikabilitāte, precizitāte, vēlme strādāt dinamiski un apgūt ko jaunu. Nepieciešama Latvijas pilsonība

Prakse / brīvprātīgais darbs nodrošina pieredzi Latvijas valsts pārvaldē, ieskatu Ārlietu ministrijas un diplomātiskās un konsulārās pārstāvniecības darbā, attīsta un liek pielietot praksē komunikācijas prasmes, precizitāti un koncentrēšanās spējas.

Praktikants tiks nodarbināts ar publiskās diplomātijas, konsulārajiem jautājumiem vai tulkošanas darbiem. Vēstniecība praktikantam nodrošina darbvietu un datoru ar piekļuvi internetam, iepazīstināšanu ar veicamajiem darba pienākumiem. Atlīdzība praktikantam netiek nodrošināta. Vēlamais prakses ilgums ir vismaz 3 nedēļas.

Brīvprātīgie tiks iesaistīti publiskās diplomātijas pasākumos ārpus vēstniecības. Brīvprātīgie tiek piesaistīti konkrētam pasākumam vai uz noteiktu laiku.

Laba snieguma gadījumā vēstniecība pēc sadarbības beigām izsniedz rekomendāciju (latviešu, vācu vai angļu valodā).

Ja vēlaties kļūt par vēstniecības praktikantu vai brīvprātīgo, lūdzu aizpildiet Praktikanta un brīvprātīgā pieteikumu. Praktikantiem anketu lūgums iesniegt pusgadu pirms plānotās prakses. Brīvprātīgajiem anketu lūgums iesniegt 1-2 mēnešus pirms Jums vēlamā brīvprātīgā darba sākuma.

Pēc pieteikuma saņemšanas, vēstniecība ar Jums sazināsies.