Vienotās ārlietu dienesta dokumentu vadības sistēmas uzlabojumi un papildinājumi, gatavojoties Latvijas prezidentūrai Eiropas Savienībā

19.11.2015. 12:09

No 2009.gada līdz 2015.gada 28.decembrim Eiropas Reģionālās attīstības fonda projekta ietvaros notiek Vienotās ārlietu dienesta dokumentu vadības sistēmas uzlabošana un papildināšana.

Projekta mērķis ir, izveidojot un ieviešot vienotu ārlietu dienesta dokumentu un procesu pārvaldības sistēmu, kura apstrādātu iekšējās informācijas plūsmu, automatizētu vadības procesus un izveidotu modificējamus un paplašināmus e-pakalpojumus, paplašināt saziņas kanālus ar sabiedrību  un valsts pārvaldes struktūrām, kā arī sekmēt informācijas un dokumentu efektīvu apmaiņu ar starptautiskajām sadarbības organizācijām.

Projekta ietvaros tiks ieviesti septiņi e‑pakalpojumi sabiedrībai:

  • elektroniska reģistrēšanās konsulārajā reģistrā ,
  • elektroniska iesnieguma pieņemšana dokumentu izprasīšanai
  • elektroniska informācijas pieprasījumu pieņemšana un izpilde, pamatojoties uz Ārlietu dienesta arhīva dokumentiem
  • parakstīšanās uz ārlietu dienesta ziņām,
  • iesniegums Ārlietu ministrijai,
  • pieteikums darbam diplomātiskajā un konsulārajā dienestā,
  • izziņu izsniegšana.

Sistēmas ieviešana ļaus pakāpeniski samazināt administratīvā darba apjomu un sekmēs e-pārvaldes ieviešanu Latvijā. Vienlaicīgi paredzēts uzlabot Latvijas sabiedrības informēšanu par ārpolitikas prioritātēm un konsulārā rakstura informāciju.

Prezentācija par projektu (Power Point formātā)

 

Kontaktinformācija par projektu:
Ilmārs Kamarūts, IT departamenta direktors
e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
tālrunis: 67016213


Uzdot jautājumu par Eiropas Savienību