Latvijas vēstniecība Nīderlandē aicina pieteikties kandidātus vēstniecības sekretāres(-a) amata vietai no 2021. gada novembra

07.06.2021. 18:03

Latvijas Republikas vēstniecība Nīderlandes Karalistē izsludina konkursu uz vietējā līgumdarbinieka pilnas slodzes amata vietu “vēstniecības sekretāre (-s)” uz noteiktu laiku no 2021. gada novembra uz vienu gadu ar iespēju līgumu pagarināt.

Darba pienākumi:

-          nodrošināt vēstniecības ikdienas darbību, t.sk. uzņemt vēstniecības apmeklētājus, atbildēt uz telefona zvaniem, e-pastiem, uzturēt vēstniecības un vēstnieka darba kalendāru, uzturēt vēstniecības kontaktu sarakstus;

-          piedalīties Latvijas amatpersonu vizīšu Nīderlandē un vēstniecības rīkoto publisko pasākumu organizēšanā;

-          nodrošināt aktuālās informācijas ievietošanu vēstniecības sociālajos tīklos un mājaslapā;

-          kārtot vēstniecības lietvedību un arhīvu: sagatavot un noformēt dokumentus, organizēt dokumentu apriti, reģistrēt tos un uzglabāt.

Pretendentiem jābūt Latvijas Republikas pilsoņiem ar pastāvīgu dzīvesvietu Nīderlandē, vēlams, Hāgas tuvumā. Nepieciešamas ļoti labas latviešu un angļu valodas zināšanas (mutiski un rakstiski); par priekšrocību tiks uzskatītas nīderlandiešu un citu svešvalodu zināšanas. Pretendentam jābūt ar augstu atbildības izjūtu, precizitāti, teicamām darba organizācijas, sadarbības un komunikācijas prasmēm. Jāpārzina lietišķā etiķete. Pieredze līdzīga rakstura darbā tiks uzskatīta par priekšrocību.

Vietējā līgumdarbinieka darba līgums tiks slēgts atbilstoši Nīderlandes normatīvajiem aktiem. Plānotais mēneša atalgojums: 2030 eiro (bruto). Vēstniecība nenodrošina dzīvesvietu un veselības apdrošināšanu.

Pieteikšanās: pretendentus lūdzam CV un motivācijas vēstuli latviešu valodā iesniegt līdz šī gada 27. jūnijam, sūtot uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. ar norādi „konkurss”.

Papildinformācijai: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai 070 306 5005

 

Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46 EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula) 13.pantu, Ārlietu ministrija informē, ka:

1) Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi;

2) iepriekš minēto Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Ārlietu ministrija, kontaktinformācija: K.Valdemāra iela 3, Rīga, LV 1395.

Papildu informācija par fizisko personu datu apstrādi Ministrijā ir pieejama: https://www.mfa.gov.lv/ministrija/arlietu-ministrijas-fizisko-personu-datu-aizsardzibas-noteikumi

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Nīderlandē
Adrese: Koninginnegracht 27, 2514 AB, 's-Gravenhage, The Netherlands
Telefons: +31 70 306 5000
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr  icon facebook  icon flickr 

 baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā