Tautiešiem ārzemēs

16.03.2017. 11:07

Ārpus Latvijas dažādās mītnes zemēs pasaulē dzīvo, mācās un strādā vairāk nekā 370 000 Latvijas diasporas pārstāvju. Šobrīd lielākās latviešu kopienas dzīvo Lielbritānijā, ASV, Kanādā, Īrijā, Zviedrijā, Austrālijā, Krievijā, Brazīlijā, Vācijā, Beļģijā, Izraēlā, Norvēģijā, Spānijā, kā arī citās mītnes zemēs pasaulē.

"Tautiešiem ārzemēs” ir Ārlietu ministrijas veidots ceļvedis mūsu tautiešiem ārpus Latvijas un ietver informāciju par Ārlietu ministrijas konsulāro atbalstu, kā arī apkopo dažādas noderīgas interneta saites par Latvijas institūciju sniegto praktisko atbalstu vai pakalpojumiem.

Šajā ceļvedī atrodama arī informācija un tālākas norādes par Latvijas diasporas organizācijām un medijiem, sniedzot iespēju tautiešiem atrast „savējos” mītnes zemēs, uzzināt par diasporas pasākumiem un citām diasporas aktivitātēm dažādās zemēs pasaulē.

*Komentāriem un viedokļiem rakstīt uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.