Vēstniecībā tiekas Japānā dzīvojošie latvieši

29.11.2021. 08:43
Vēstniecībā tiekas Japānā dzīvojošie latvieši

26. novembrī Latvijas vēstniecība Japānā organizēja tikšanos ar Japānā dzīvojošajiem latviešiem.

Tikšanās laikā vēstniece Dace Treija-Masī informēja par Latvijas-Japānas sadarbību, īpaši akcentējot, ka šogad svinam Latvijas-Japānas draudzības 100gadi, un  pēdējā gada vēstniecības aktivitātēm. Vēstniece uzsvēra diasporas lielo atbalstu vēstniecībai, kas bija īpaši svarīgs pēdējos gados. “Ar latviešu kopienas aktīvo iesaisti šī gada pavasarī Latvija veiksmīgi piedalījās lielākajā Āzijas pārtikas produktu izstādē Foodex un pašlaik ļoti svarīgs ir diasporas atbalsts organizējot Latvijas dienas Tokijā”.

Savukārt LIAA  Vecākā projektu vadītāja diasporas jautājumos Arta Krūze attālināti novadīja prezentāciju par Latvijas ekonomikas aktualitātēm, Latvijas-Japānas ekonomisko sadarbību un atbalsta programmām diasporai.

LIAA pārstāvniecības Japānā vadītāja Alīna Aščepkova informēja  par decembrī plānoto Latvijas dienu Tokijā norisi, kur ikkatrs interesents varēs uzzināt par latviešu Ziemassvētku svinēšanas tradīcijām, Latvijas kultūru un mūsdienu sasniegumiem.

Vakara noslēgumu klātesošie pavadīja saviesīgās sarunās, pārrunājot Japānas un Latvijas sadzīves aktualitātes un nākotnes plānus.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Japānā
37-11 Kamiyama-cho, Shibuya-ku, Tokija, 150-0047, Japāna
Tālrunis: +81 3 3467 6888
Fakss: +81 3 3467 6897
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-facebook   icon-flickr  twtr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā