Decembrī Tokijā notiks Latvijas Dienas

29.11.2021. 10:37
  • Ārlietu dienests Latvijas valsts simtgadei
Decembrī Tokijā notiks Latvijas Dienas

Latvijas vēstniecība Japānā un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra no š.g. 7. – 19.decembrim Tokijā, Roppongi Hills kompleksā Latvijas un Japānas draudzības 100. gadadienas ietvaros rīkos Latvijas dienas. Pasākuma norises laikā ikkatram Japānas galvaspilsētas iedzīvotājam un viesim līdz ar Ziemassvētku tradīcijām būs iespējas uzzināt par Latvijas kultūru un mūsdienu sasniegumiem.

11. un 12. decembrī plānoti tiešsaistes koncerti ar Latvijas un Japānas mākslinieku dalību. To vidū būs Maestro Raimonds Pauls un dziedātāja Tokiko Kato, kura izpildīs Japānā populārās dziesmas “Dāvāja Māriņa” versiju japāņu valodā, NHK Tokijas bērnu koris, koklētāju ansamblis “Balti”, koris “Dzintars”, grupa “Sound Poets” un citi.

Latvijas dienu apmeklētāji varēs piedalīties ēdienu gatavošanas meistarklasēs, ko vadīs pavārs Mārtiņš Sirmais; tiešsaistē aprunāties ar Tokijas Olimpisko zelta medaļu 3X3 basketbolā ieguvējiem Agni Čavaru, Edgaru Krūmiņu, Kārli Lasmani un Nauri Miezi; uzzināt par inovatīviem risinājumiem un precēm, ko Japānas tirgū piedāvā Latvijas uzņēmumi, kā arī iepirkties stilizētā Ziemassvētku tirdziņā. Notiks arī tiešsaistes biznesa forums un tūrisma vebināri. Īpaša programma ar Latvijā veidotu animācijas filmu skatīšanos un rokdarbu nodarbībām ir paredzēta arī bērniem.

Roppongi Hills komplekss ir viena no prestižākajām Tokijas brīvā laika pavadīšanas vietām, kur  ar apmeklētāju plūsma pārsniedz 100 000 cilvēku dienā. Šāda mēroga Latvijas pasākums Japānā tiek organizēts pirmo reizi.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Japānā
37-11 Kamiyama-cho, Shibuya-ku, Tokija, 150-0047, Japāna
Tālrunis: +81 3 3467 6888
Fakss: +81 3 3467 6897
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-facebook   icon-flickr  twtr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā