Izveidota jauna diasporas jautājumiem vēltīta lapa Diaspora LV

03.02.2022. 10:00
Izveidota jauna diasporas jautājumiem vēltīta lapa Diaspora LV

Ārlietu ministrija sociālajā tīklā Facebook  ir izveidojusi lapu ar nosaukumu Diaspora LV. Tāpat ir izveidots latviešu diasporas vizuālis / logo – globuss, ko apvij Latvijas karogs un iezīmēta Latvijas kontūra. 

Šī lapa ir veltīta diasporas politikai un komunikācijas uzturēšanai starp Latvijas institūcijām, kuras strādā ar diasporas lietām, vēstniecībām, pārstāvniecībām un diasporas organizācijām. Ar Diaspora LV lapu Ārlietu ministrija vēlas izcelt un vienuviet informēt par Ārlietu ministrijas diasporas grupas darbu un diasporai aktuāliem jautājumiem.

Diaspora LV  tiks regulāri publicētas diasporas politikas aktualitātes, informācija par pasākumiem, projektiem, Diasporas konsultatīvās padomes aktivitātēm un par citiem diasporai svarīgiem jautājumiem. Lapā būs atrodama informācija arī par citu institūciju vai organizāciju rīkotajiem pasākumiem, semināriem un citām norisēm, kas domātas plašai auditorijai.

Lapas saite: https://www.facebook.com/Diaspora-LV-110450041512293

 


Preses kontaktiem:

Latvijas Republikas konsulāts Pleskavā
Adrese: Narodnaja iela 25, 180016, Pleskava, Krievija
Tālrunis: (7) 8112 72 53 90
Fakss: (7) 8112 72 53 91
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

  twtr  icon flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā