Latvijas vēstniecība Baltkrievijā

22.09.2023. 17:01

 Uzmanību!
Ņemot vērā Baltkrievijas teritorijas iesaisti pilna mēroga Krievijas karadarbībā pret Ukrainu, Krievijas un Baltkrievijas bruņoto spēku pastiprināto aktivitāti Baltkrievijas teritorijā, ievērojamiem drošības riskiem un šobrīd neprognozējamu drošības situācijas attīstību tuvākajā nākotnē, aicinām Baltkrievijā esošos Latvijas valstspiederīgos pamest valsti. 

Adrese:

 

Doroševiča iela 6a, Minska, Baltkrievija (skatīt kartē)

 

Tālrunis:

+375 17 211 3033

Fakss: + 375 17 284 74 94
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
   
Sociālie tīkli: icon-facebook icon-flickr twtr @LV_Belarus

Konsulārā nodaļa

 

Informējam, ka Latvijas vēstniecībā Baltkrievijā uz nenoteiktu laiku ir pārtraukta konsulāro funkciju veikšana.

Latvijas valstspiederīgos, kas nokļuvuši ārkārtas situācijā Baltkrievijā un kuriem nepieciešama konsulārā palīdzība (piemēram, ir nozudis personu apliecinošs dokuments), lūdzam sazināties ar jebkuras ES dalībvalsts vēstniecību Minskā vai ar Latvijas konsulātu Vitebskā, vai ar Ārlietu ministrijas Konsulāro departamentu pa diennakts tālruni ārkārtas situācijām +371 26337711.

Par iespējām saņemt konsulāros pakalpojumus (pases/ID, izziņas u.c.) lūdzam sazināties ar jebkuru Latvijas pārstāvniecību (piemēram, konsulātu Vitebskā, vēstniecību Ukrainā, vēstniecību Polijā u.c.).