Ministrija pateicas Indijas vēstniecei par divpusējo attiecību stiprināšanu

13.07.2020. 08:35

2020. gada 10. jūlijā Ārlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks-politiskais direktors Jānis Mažeiks telefonsarunā pateicās nerezidējošai Indijas vēstniecei Monikai Kapilai Mohtai (Monika Kapil Mohta) par veiksmīgo sadarbību divpusējo attiecību stiprināšanā, vēstniecei noslēdzot kadenci Latvijā.

Amatpersonas atzinīgi novērtēja 2019. gadā notikušo Indijas viceprezidenta Venkaia Naidu (Venkaiah Naidu) vizīti Latvijā un Latvijas ārlietu ministra Edgara Rinkēviča darba vizīti Indijā 2020. gada janvārī, paužot pārliecību, ka abu valstu politiskais dialogs un sadarbība starptautiskajās organizācijās sekmīgi attīstīsies arī turpmāk.

Tika izteikta cerība, ka tuvākajos gados Latvijā varētu tikt atvērta Indijas vēstniecība - patlaban Indijas vēstniece rezidē Stokholmā, Zviedrijā. 

Ļoti laba abu valstu sadarbība izveidojusies izglītībā un informācijas un komunikāciju tehnoloģiju (IKT) jomā. J. Mažeiks akcentēja augsti attīstīto Latvijas IKT pakalpojumu sfēru, kurā sadarbība ar Indiju pēdējos gados īpaši aktivizējusies. Politiskais direktors arī pauda cerību, ka daudzajiem Indijas viesstudentiem būs iespējas atgriezties klātienes studijās Latvijas augstskolās.

 


Preses kontaktiem:
Komunikācijas grupa
Krišjāņa Valdemāra iela 3, Rīga, LV-1395
Tālrunis: (371) 67016 272;
Fakss: (371) 67828 121
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājaslapa: www.mfa.gov.lv
Seko līdzi Ārlietu ministrijai: twtricon-facebookicon-flickricon instagramytb

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā

Vēstniecības ziņas

cache/thumbs/images_vestniecibas_social_media_card_lv_png_1715088226_crop_665_by_420.png
7. maijs, 16:22
Latvijas pilsoņu ievērībai ārvalstīs: par Eiropas Parlamenta vēlēšanām

Eiropas Parlamenta vēlēšanas notiks 2024. gada 8. jūnijā. Tiesības piedalīties vēlēšanās ir Latvijas pilsoņiem un citu Eiropas Savienības dalībvalstu pilsoņiem, kuri vēlēšanu dienā...

Lasīt vairāk