Latvijas vēstniece Igaunijā Kristīne Našeniece tikās ar Igaunijas ārlietu ministru Urmasu Reinsalu (Urmas Reinsalu)

15.09.2022. 10:54
Latvijas vēstniece Igaunijā Kristīne Našeniece tikās ar Igaunijas ārlietu ministru Urmasu Reinsalu (Urmas Reinsalu)

2022. gada, 14.septembrī, Latvijas vēstniece Igaunijā Kristīne Našeniece tikās ar Igaunijas ārlietu ministru Urmasu Reinsalu (Urmas Reinsalu).

Vēstniece sarunā ar ministru apsprieda pagājušajā nedēļā Valgā klajā laisto ziņojumu par Latvijas un Igaunijas nākotnes sadarbību un to, kā turpmāk praksē īstenot šī ziņojuma rekomendācijas. Vairākas no tām sasaucas ar nākamajā nedēļā Tallinā gaidāmās Latvijas un Igaunijas starpvaldību komisijas sēdes darbakārtības jautājumiem

Vēstniece ar Urmasu Reinsalu pārrunāja arī Igaunijas iekšpolitikas jautājumus, t.sk. šobrīd visās valstīs klātesošā Krievijas kara Ukrainā izraisītā enerģijas cenu krīze. Ārlietu ministrs aicināja šo jautājumu risināt ciešā Baltijas valstu sadarbībā.

Ministrs atzina, ka pienācis laiks abu valstu valdību 2. kopīgās sēdes sasaukšanai, kas varētu notikt nākamgad pēc Igaunijas parlamenta vēlēšanām, kas gaidāmas martā.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Igaunijā
Tõnismägi 10, 15190 Tallina, Igaunija
Tālrunis: +372 6277850
Fakss: +372 6277855
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr    icon-facebook     icon-flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā