Tallinā notiks Baltijas valstu un Apvienotās Karalistes ārlietu ministru sanāksme

09.03.2021. 17:19

2021. gada 10. martā Tallinā norisināsies ārlietu ministra Edgara Rinkēviča tikšanās ar Igaunijas ārlietu ministri Evu Mariju Līmetsu (Eva-Maria Liimets), Lietuvas ārlietu ministru Gabrieļu Landsberģi (Gabrielius Landsbergis) un Lielbritānijas un Ziemeļīrijas Apvienotās Karalistes ārlietu ministru Dominiku Rābu (Dominic Raab).

Ministri diskutēs par jautājumiem, kas skar NATO un drošības politiku reģionā, kā arī pārrunās starptautiskās darbakārtības aktualitātes, tai skaitā situāciju Baltkrievijā, Austrumu partnerības politiku, aktualitātes attiecībās ar Krieviju un Ķīnu, kā arī kopīgu sadarbību klimata politikā, cīņā pret dezinformāciju un mediju brīvības stiprināšanu.

Vizītes laikā ir arī paredzēta Latvijas un Apvienotās Karalistes ārlietu ministru divpusējā saruna par abu valstu galvenajām sadarbības jomām.

 


Preses kontaktiem:
Komunikācijas grupa
Krišjāņa Valdemāra iela 3, Rīga, LV-1395
Tālrunis: (371) 67016 272;
Fakss: (371) 67828 121
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājaslapa: www.mfa.gov.lv
Seko līdzi Ārlietu ministrijai: twtricon-facebookicon-flickricon instagramytb

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā

Vēstniecības ziņas

6. decembris, 16:51
Parakstu vākšana tautas nobalsošanas ierosināšanai par apturēto likumu “Grozījumi Notariāta likumā”

No 2023. gada 7. decembra līdz 2024. gada 5. janvārim notiek parakstu vākšana tautas nobalsošanas ierosināšanai par Valsts prezidenta apturētā likuma “Grozījumi Notariāta...

Lasīt vairāk