Konsulārā informācija

15.06.2022. 06:49
  • Ceļojumu brīdinājums

Ņemot vērā COVID-19 infekcijas izplatības ierobežojošos pasākumus un epidemioloģiskās drošības situāciju Latvijā un Kazahstanā, šobrīd plānveida apmeklētāju pieņemšana klātienē Latvijas vēstniecībā Kazahstnā notiek tikai pēc iepriekšēja pieraksta, ievērojot distancēšanās nosacījumus. Tādēļ lūdzam ņemt vērā, ka katra apmeklētāja apkalpošanai būs nepieciešams vairāk laika, nekā ierasts. 

Lūdzam apmeklētājus izmantot individuālos aizsardzības līdzekļus un lietot apmeklētāju pieņemšanas telpās pieejamos roku dezinfekcijas līdzekļu.

 

 Vīzu pieteikumu iesniegšana un ieceļošana Latvijas Republikā

Vīzu pieteikumus aicinām iesniegt tikai  “Pony Express” vīzu centros.  Dokumentu pieņemšana vīzu centrā notiek tikai pēc iepriekšēja pieraksta.

Ņemot vērā paaugstināto vīzu pieprasījumu skaitu - vīzas izskatīšanas termiņš var tikt pagarināts līdz pat 30 dienām. 

Personas, kurām nepieciešams ieceļot Latvijā humānu apsvērumu dēļ, dokumentus var iesniegt arī vēstniecībā pēc iepriekšēja pieraksta, zvanot pa tālruni (7) 7172 79 08 16 vai rakstos uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. . 

______________________________________________

 

Ieceļošana Kazahstānas Republikā

Latvijas pilsoņi Kazahstānā var uzturēties bez vīzas līdz 30 dienām. Latvijas nepilsoņiem ieceļošanai Kazahstānā jākārto vīza. Detalizētu informāciju par vīzas saņemšanas kārtību var saņemt, sazinoties ar Kazahstānas vēstniecības Latvijā Konsulāro nodaļu: tālrunis 67324223, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. . Pasei jābūt derīgai vismaz 6 mēnešus pēc izceļošanas no valsts.

______________________________________________

 

Personu apliecinošo dokumentu izsniegšana 

Tehnisku iemeslu dēļ, Latvijas vēstniecībā Kazahstānā šobrīd nav iespējams veikt pierakstu un veikt personu apliecinošo dokumentu maiņu.  Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.