Konsulārā informācija

05.10.2021. 10:48

Adrese:

c/Moreto 5 - 1d, 28014 Madrid, Spain (skatīt kartē)

Tālrunis:

 +34 913 691 362

Fakss:

 +34 913 690 020

E-pasts:

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Pieņemšanas laiks:

Konsulārās palīdzības un konsulāro pakalpojumu sniegšanas ierobežojumi ārkārtējās situācijas apstākļos

Lai saņemtu konsulāros pakalpojumus, lūdzam iepriekš pieteikt apmeklējumu izmantojot elektronisko pierakstu sistēmu https://pieraksts.mfa.gov.lv/lv/spanija.

 Vēstniecība Spānijā neizsniedz vīzas, tādēļ trešo valstu valstspiederīgajiem nepieciešamības gadījumā jāvēršas vēstniecībā Francijā.

Detalizētāka informācija par ieceļošanu Latvijā pieejama Ārlietu ministrijas mājaslapā.

Latvijas vēstniecība Spānijā veic aptauju, lai noskaidrotu, cik daudz Latvijas pilsoņu un nepilsoņu būtu ieinteresēti noformēt pases un/vai personas apliecības (eID) Kanāriju salās (Tenerifē) 2021.gada augusta beigās/septembrī (datumi tiks precizēti vēlāk).

pase Spanija

Lai pieteiktos, lūdzam rakstīt uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., virsrakstā norādot–Tenerife, kā arī savu vārdu, uzvārdu, telefona numuru, pakalpojumu, ko vēlaties saņemt.

!!!Lūgums ņemt vērā, ka saskaņā ar 2018. gada 21. novembra Ministru kabineta noteikumiem Nr. 707 “Ārlietu ministrijas konsulārās atlīdzības cenrādis un kārtība, kādā tiek iekasēta konsulārā atlīdzība un valsts nodeva” par pasu un personu apliecību pieteikuma noformēšanu ārpus vēstniecības telpām tiek iekasēta papildus konsulārā nodeva.

  • Pases un personas apliecības noformēšana vienlaicīgi pieaugušajam maksā 115.00 EUR + 20.00 EUR par vienu MRW kurjerpasta sūtījumu, lai izgatavotos dokumentus nosūtītu uz Jūsu norādīto adresi Spānijā (vienai ģimenei).
  • Pases noformēšana pieaugušajam maksā 110.00 EUR + kurjerpasts.
  • Personas apliecības noformēšana pieaugušajam maksā 95.00 EUR + kurjerpasts.
  • Pases un personas apliecības noformēšana vienlaicīgi bērnam līdz 20 gadu vecumam maksā 100.00 EUR + kurjerpasts.
  • Pases noformēšana bērnam (līdz 20 gadu vecumam) maksā 95.00 EUR + kurjerpasts.
  • Personas apliecības noformēšana (līdz 20 gadu vecumam) maksā 85.00 EUR + kurjerpasts.

Mobilās pasu darbstacijas izbraukuma organizēšana būs atkarīga epidemioloģiskās situācijas valstī un pieteikušos personu skaita.

 

Latvijas vēstniecība Spānijā aicina pieteikties pasu un personas apliecību noformēšanai Tenerifē 2021. gada 22. un 23. oktobrī Mobilās pasu darbstacijas izbraukuma sesijas ietvaros*

pases

Konsulārā pieņemšana ar mobilo pasu darbstaciju notiks Santa Cruz de Tenerife 22. un 23. oktobrī viesnīcā Hotel Occidental Santa Cruz Contemporáneo (adrese: Rambla de Santa Cruz, 116, 38001 Santa Cruz de Tenerife).

Pieņemšana laiki:

- piektdienā, 22. oktobrī no 16.00 līdz 20.00

- sestdienā, 23. oktobrī no 08.00 līdz 20.00

Lai pieteiktos, zvanīt uz vēstniecību pa tālruni 913 691 362, norādot savu vārdu, uzvārdu, telefona numuru, pakalpojumu, ko vēlaties saņemt, un vēlamo laiku un dienu, kad plānojat ierasties.

Iesniedzamie dokumenti:

- Pase un/vai personas apliecība; 

- Ja formēsiet personu apliecinošus dokumentus bērniem līdz 5 gadu vecumam, līdzi jāņem krāsaina pases izmēra fotogrāfija (5cm x 7cm).

Informējam, ka par pasu un personu apliecību pieteikuma noformēšanu ārpus vēstniecības telpām tiek iekasēta papildu konsulārā nodeva. Maksājumi būs jāveic ar pārskaitījumu.

-          Pases un personas apliecības noformēšana vienlaicīgi pieaugušajam maksā 115.00 EUR (+ 20.00 EUR par vienu MRW kurjerpasta sūtījumu, lai nosūtītu noformētos dokumentus uz Jūsu adresi Spānijā).

-          Pases un personas apliecības noformēšana vienlaicīgi bērnam līdz 20 gadu vecumam maksā 100.00 EUR. (EUR (+ 20.00 EUR par vienu MRW kurjerpasta sūtījumu, lai nosūtītu noformētos dokumentus uz Jūsu adresi Spānijā).

 

*Mobilās pasu darba stacijas izbraukuma sesijas laiks var mainīties, ja epidemioloģiskā situācija pasliktināsies un tiks izsludināti papildus pārvietošanās un pulcēšanās ierobežojumi.