Konsulārā informācija

29.09.2023. 16:50

Latvijas vēstniecības Francijā konsulārās nodaļas kontakti:

Adrese:         6, Villa Said, 75116 Paris, France

Tālrunis:       + 33 (0)1 53 64 58 16 (darba dienās no 10.00-13.00 un 14.00-16.00)

E-pasts:         Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Tuvākā metro stacija Porte Dauphine (2.līnija) vai Porte Maillot (1.līnija), vai Avenue Foch (RER C). Vēstniecība atrodas slēgtajā ielā bez iespējas noparkot automašīnu. Vārtu kodu ieejai slēgtajā ielā ir iespējams uzzināt piesakoties konsulārajam pakalpojumam vai sazinoties ar sekretariātu. 

Konsulārā pieņemšana notiek tikai pēc iepriekšēja pieraksta.

Pieteikt apmeklējumu var izmantojot elektronisko pierakstu sistēmu: https://pieraksts.mfa.gov.lv/lv/francija/index. Konsulārie pakalpojumi tiek sniegti tikai personām, kuras Fizisko personu reģistrā ir norādījušas savu dzīvesvietu vai papildu adresi Francijā, Francijas aizjūras departamentos un teritorijās vai Monako. Personām, kuru pastāvīgā dzīvesvieta ārvalstī neietilpst nevienā no pārstāvniecību konsulārajiem apgabaliem, konsulārie pakalpojumi var tikt sniegti jebkurā pārstāvniecībā, kurā ir nodrošināta attiecīgā pakalpojuma sniegšana.

Konsulāta telpās drīkst uzturēties tikai persona, kurai tiek sniegts pakalpojums, nepilngadīgi bērni ar vienu vai abiem vecākiem, vai aizbildni.

Vēstniecības sniegto konsulāro pakalpojumu apmaksa var tikt veikta tikai ar bankas karti vai bankas pārskaitījumu.

Ārpus darba laika ārkārtas situācijās (nāves gadījumi, smagas saslimšanas, katastrofas, utml.) lūdzam zvanīt uz Ārlietu ministrijas Konsulārā departamenta diennakts dežūrtālruni +371 26 33 77 11 vai rakstīt uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

 

Saskaņā ar Iesniegumu likumu Latvijas vēstniecība:

  • sniegs atbildi uz vēstuli atbilstoši jautājuma risināšanas steidzamībai, taču ne vēlāk kā viena mēneša laikā no tās saņemšanas;
  • ir tiesīga neizskatīt saņemto vēstuli, ja sūtītājs nav norādījis savu vārdu, uzvārdu un dzīvesvietas vai elektroniskā pasta adresi;
  • ir tiesīga neatbildēt uz vēstuli, ja Jūsu nosūtītajā iesniegumā būs personu cieņu aizskarošs teksts, jo Jūs uzņematies pilnu atbildību par saturu, ko ievadiet lauciņā "Jūsu jautājums".

 Privātuma politika