Ārlietu ministrs Rīgā uzņems Vācijas un Baltijas valstu ārlietu ministrus

14.04.2022. 12:12

2022. gada 20. aprīlī Rīgā ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs divpusējā vizītē uzņems Vācijas ārlietu ministri Annalēnu Bērboku (Annalena Baerbock), un pēc tam notiks Baltijas valstu ārlietu ministru un Vācijas ārlietu ministres kopīga tikšanās, lai apspriestu Krievijas uzbrukumu Ukrainai un drošības situāciju reģionā.

Vizītes laikā Latvijā Vācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka tiksies arī ar Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu un NATO Stratēģiskās komunikācijas izcilības centra direktoru Jāni Sārtu.

Ārlietu ministrijā notiks Latvijas ārlietu ministra Edgara Rinkēviča un Vācijas ārlietu ministres Annalēnas Bērbokas preses konference. Savukārt vēlāk pēcpusdienā Mazajā Ģildē notiks Baltijas un Vācijas ārlietu ministru kopīgā preses konference.

Abas preses konferences tiešraidē varēs vērot Ārlietu ministrijas tīmekļvietnē, kā arī ministrijas Twitter, Facebook un YouTube kontā.

Mediju ievērībai!

Latvijas ārlietu ministra Edgara Rinkēviča un Vācijas ārlietu ministres Annalēnas Bērbokas preses konference

Norises vieta: Ārlietu ministrijas Preses konferenču zāle, K. Valdemāra iela 3

Foto un video iespējas:

pulksten 11.20 – Vācijas ārlietu ministres Annalēnas Bērbokas ierašanās Ārlietu ministrijā

pulksten 12.40–13.10 – Latvijas ārlietu ministra un Vācijas ārlietu ministres kopīgā preses konference (valoda: latviešu–vācu)

Baltijas valstu un Vācijas ārlietu ministru kopīgā preses konference

Norises vieta: Mazā Ģilde, Amatu iela 5

Foto un video iespējas:

pulksten 15.25 – ārlietu ministru ierašanās Mazajā Ģildē

pulksten 17.00–17.40 – Latvijas ārlietu ministra Edgara Rinkēviča, Igaunijas ārlietu ministres Evas-Marijas Līmetsas (Eva-Maria Liimets), Lietuvas ārlietu ministra Gabrieļus Landsberģa (Gabrielius Landsbergis) un Vācijas ārlietu ministres Annalēnas Bērbokas (Annalena Baerbock) kopīgā preses konference (valoda: latviešu–angļu–vācu).

Mediju pārstāvjus lūdzam pieteikties uz katru preses konferenci atsevišķi līdz 19. aprīļa pulksten 12.00, sūtot e-pastu Ārlietu ministrijai: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Lūgums plānot savlaicīgu ierašanos, bet ne vēlāk kā 25 minūtes pirms katra pasākuma.