Latvijas vēstnieks Aivars Groza tiekas ar Elbit Systems Ltd. pārstāvjiem

22.12.2020. 15:02

2020. gada 22. decembrī Latvijas ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks Izraēlas Valstī Aivars Groza tikās ar uzņēmuma Elbit Sistēmas pārstāvjiem. Tika apspriesta iespējamā nākotnes sadarbība starp Latviju un Elbit Systems Ltd.

Elbit Systems Ltd. starptautisks aizsardzības elektronikas uzņēmums, kurš darbojas Izraēlā. Elbit Systems Ltd. nodarbojas ar plašu datorprogrammu klāstu, tā produkcija tiek pielietota visā pasaulē. Uzņēmums, kurā ietilpst Elbit Systems un tā meitasuzņēmumi, darbojas tādās jomās kā aviācija, jūras satiksme, kosmosa sistēmas, vadība, sakari, datori, bezpilota lidaparātu sistēmas, uzlabota elektro-optika, elektro-optiskās kosmosa sistēmas, elektroniskās kaujas komplekti, datu saites un sakaru sistēmas un radio.

Uzņēmums arī koncentrējas uz esošo militāro platformu modernizāciju, jaunu tehnoloģiju izstrādi aizsardzības, valsts drošības un komerciālās aviācijas lietojumprogrammām un dažādu atbalsta pakalpojumu klāsta nodrošināšanu, ieskaitot apmācības un simulācijas sistēmas.

2016. gadā Elbit Systems bija aptuveni 13,895 darbinieki, no kuriem lielākā daļa nodarbojas ar inženierzinātnēm, mehāniku, pētniecību un izstrādi, kā arī citās skaitļošanas un tehniskajās jomās.

Foto: Latvijas vēstniecība Izraēlā

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Izraēlā
Adrese: 2 Rehov Weizman, Amot Investments Tower,
15th Floor, Telaviva 6423902, Izraēla.
Telefons: +972 3 777 58 00
Fakss: +972 3 695 31 01
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr icon facebook icon-flickr 

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā