Konsulārā informācija

22.10.2021. 15:38

Aicinām Latvijas valstspiederīgos Šveicē, Slovākijā un Lihtenšteinā sekot informācijai par ceļošanas nosacījumiem savā mītnes valstī.

Vēstniecības konsulārā pieņemšana notiek pirmdienās un ceturtdienās no plkst. 10.00 līdz 13.00 tikai pēc iepriekšēja pieraksta elektroniskajā pierakstu sistēmāApmeklētāji bez pieraksta pieņemti netiek.

Konsulārās nodaļas telpās vienlaikus tiek ielaisti tikai vienas mājsaimniecības locekļi. Pieņemšanas laikā lūdzam lietot sejas aizsarglīdzekļus (FFP2 masku). Lūdzam lietot vēstniecībā pieejamo roku dezinfekcijas līdzekli.

Uzturoties vēstniecības teritorijā, lūdzam stingri ievērot vēstniecības darbinieku norādījumus.

Ja nonākat ārkārtas situācijā ārpus vēstniecības darba laika, lūgums zvanīt uz Ārlietu ministrijas Konsulārā departamenta diennakts tālruni +371 26 33 77 11 vai rakstīt uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Jautājumos, kas skar vīzu izsniegšanu ieceļošanai Latvijā, lūgums vērsties Latvijas vēstniecībā Francijā.

Vēstniecības Konsulārā nodaļa atrodas Stefan Esders Platz 4, A-1190 Vienna, Austria (skatīt kartē)

Kā pie mums nokļūt 

Uz vietas vēstniecībā par pakalpojumiem iespējams norēķināties tikai ar bankas maksājumu kartēm (VISA, VISA Electron, VPay, Maestro, MasterCard).