Latvijas vēstniece akreditēta Ungārijā

22.01.2021. 17:53

2021. gada 20. janvārī Latvijas ārkārtējā un pilnvarotā vēstniece Ungārijā Agnese Kalniņa iesniedza akreditācijas vēstuli Ungārijas prezidentam Jānošam Āderam (János Áder). Svinīgā akreditācijas ceremonija notika Šandoras pilī Budapeštā.

Sarunā ar prezidentu vēstniece izteica apņemšanos turpināt darbu abu valstu divpusējās sadarbības stiprināšanā, īstenojot aktīvu politisko dialogu, kā arī attīstot ekonomisko un kultūras sadarbību. Latvija un Ungārija 2021. gadā svin diplomātisko attiecību dibināšanas simtgadi, kas ir nozīmīgs notikums abu valstu turpmākai daudzpusīgai sadarbībai. Amatpersonas pārrunāja arī izaicinājumus, kas abām valstīm jāpārvar saistībā ar Covid-19 izraisīto pandēmiju.

Pēc akreditācijas vēstules iesniegšanas un sarunas ar Ungārijas prezidentu vēstniece svinīgā ceremonijā nolika vainagu Varoņu laukumā (Hősök tere) pie Ungārijas tūkstošgadei veltītā pieminekļa.

 


Preses kontaktiem:
Komunikācijas grupa
Krišjāņa Valdemāra iela 3, Rīga, LV-1395
Tālrunis: (371) 67016 272;
Fakss: (371) 67828 121
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājaslapa: www.mfa.gov.lv
Seko līdzi Ārlietu ministrijai: twtricon-facebookicon-flickricon instagramytb

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā