Latvijas vēstniece Austrijā atvadu vizītē tiekas ar Austrijas Ārlietu ministrijas ģenerālsekretāru

21.07.2021. 15:30

2021. gada 20. jūlijā Latvijas vēstniece Austrijā Veronika Erte atvadu vizītē tikās ar Austrijas Federālās Eiropas un starptautisko attiecību ministrijas ģenerālsekretāru vēstnieku Pēteru Launski-Tīffentālu (Peter Launsky-Tieffenthal).

Vēstniece un ģenerālsekretārs pārrunāja abu valstu divpusējo sadarbību. Kā īpaši nozīmīga tika vērtēta Valsts prezidenta Egila Levita vizīte Austrijā šī gada 30. jūnijā-2. jūlijā. Sarunas partneri pārrunāja arī starptautiskās politikas jautājumus.

Austrijas Federālās Eiropas un starptautisko attiecību ministrijas ģenerālsekretārs vēstnieks Pēters Launski-Tīffentāls atzinīgi novērtēja vēstnieces Veronikas Ertes ieguldījumu abu valstu divpusējo attiecību pilnveidošanā.

Vēstniece Veronika Erte akreditācijas vēstules Austrijas Republikas Federālajam prezidentam Aleksandram Van der Bellenam (Dr. Alexander Van der Bellen) iesniedza 2017. gada 9. oktobrī.

(Attēla fotogrāfs: Matteo-Giovanni Witt)

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Austrijā
Adrese: Stefan Esders Platz 4, A-1190, Vīne, Austrija.
Telefons: +43 1 403 31 12
Fakss: +43 1 403 31 12 27
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-facebook    icon-flickr    twtr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā