Vēstniece Guna Japiņa iesniedz akreditācijas vēstuli Austrijas prezidentam

14.09.2021. 14:08

2021. gada 13. septembrī Vīnē, Hofburgas pilī, notika Latvijas Republikas ārkārtējās un pilnvarotās vēstnieces Austrijas Republikā Gunas Japiņas akreditācija. Svinīgā ceremonijā Latvijas vēstniece iesniedza akreditācijas vēstules Austrijas Republikas Federālajam prezidentam Dr. Aleksandram Van der Bellenam (Alexander Van der Bellen).

Sarunā ar prezidentu vēstniece uzsvēra, ka Latviju un Austriju vieno intensīvs divpusējais dialogs, kā arī potenciāls ekonomiskās sadarbības paplašināšanai.

“Latvija ir uzticīga Eiropas vērtībām un, tāpat kā Austrija, ir ieinteresēta spēcīgā, konkurētspējīgā, digitālā Eiropā, kas spēj atbildēt tādiem mūsdienu izaicinājumiem kā klimata pārmaiņas vai migrācija,” uzsvēra vēstniece. “Latvijai kā mazai valstij pie ES ārējās robežas ir būtiski, lai Eiropa būtu saliedēta.”

Vēstniece Guna Japiņa savus pienākumus Austrijā uzsāka pildīt 2021. gada 30. augustā un amatā nomainīja vēstnieci Veroniku Erti, kas Latvijas intereses Austrijā pārstāvēja kopš 2017. gada.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Austrijā
Adrese: Stefan Esders Platz 4, A-1190, Vīne, Austrija.
Telefons: +43 1 403 31 12
Fakss: +43 1 403 31 12 27
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-facebook    icon-flickr    twtr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā