Sporta aktivitātes Dānijā

16.03.2020. 14:38

Volejbols Vejlē:

Katru svētdienu: no plkst. 13-17 Kirkebakkehalle, Vejlē.

Ja esi aktīvs, sportisks un vēlies labi pavadīt savu brīvo laiku jautrā kompānijā, tiec aicināts apmeklēt volejbola treniņus. Ir iespēja spēlēt arī basketbolu.

Kontaktpersona: Mārtiņš Andersons + 45 52308099

Hokejs Esbjergā: 

Latviešu hokeja komanda Dānijā - IHC Black Bears Latvieši ir visur- šo Otto Ozola grāmatas nosaukumu varētu attiecināt arī uz latviešu puišiem, kuri Dānijā ir dibinājuši savu hokeja komandu- IHC Black Bears (Melnie Lāči). Latvijā dzimušajiem mīlestība pret hokeju, acīmredzot, tiek likta jau šūpulī.  Un, pat aizbraucot no Latvijas, tā paliek tikpat spēcīga - tas priecē ne tikai pašus hokejistus, bet arī tos, kam patīk vērot un komentēt spēles.

Lāčus varētu arī dēvēt par mazo Latvijas izlasi Dānijas Jitlandes salā, jo spēlētāji ir salasījušies no visiem Latvijas reģioniem - Kurzemes (Liepāja, Blīdene), Vidzemes (Rīga, Smiltene), Zemgales (Jelgava) un Latgales (Aglona, Murmastiene). Šobrīd komandā aktīvi darbojas 18 puiši un viena meitene. Treniņi notiek Esbjergā.

Esam aizvadījuši spraigu nedēļas nogali gan pašiem esot līdzjutēju lomā (Latvia vs Denmark 4:3), gan arī piedaloties zibensturnīrā Old Boys DM2016, kur astoņu komandu sīvā konkurencē ieguvām 5. vietu!

Kontaktpersona: Ainārs Katinskis +45 50175250