Latvijas vestnieciba atklaj studentu izstadi "Cultural Perceptions"

02.12.2014. 19:09


Š.g. 7.oktobrī Latvijas vēstnieks ASV Andrejs Pildegovičs atklāja Latvijas Kultūras koledžas un Viskonsīnas universitātes Oklērā (Eau Claire) studentu fotoizstādi "Cultural Perceptions". Izstāde ir unikāls abu mācību iestāžu studentu kopdarbs, kur studenti mēģinājuši caur foto objektīvu paust savus uzskatus un uztveri par otru valsti, balstoties tikai uz dzirdēto un redzēto par to. Izstādes atklāšanā klātesošie darbu autori no Latvijas un ASV dalījās savās izjūtās par otras valsts kultūru. Tā Viskonsīnas universitātes studenti savos darbos uzsvēruši lielo dabas nozīmi latviešu kultūrā, savukārt Latvijas studenti akcentējuši ASV popkultūru un vispārzināmus zīmolus.

Iepriekš izstāde bijusi apskatāma abās mācību iestādēs Rīgā un Viskonsīnā, vienlaicīgi to atklājot tiešsaistes režīmā ar Skype palīdzību š.g. 15.aprīlī. Vašingtonā projekta autori un pasniedzēji pirmo reizi satikās klātienē.

Izstādi iespējams aplūkot ikvienam interesentam līdz 6. novembrim vēstniecības telpās.

Attēlā Latvijas vēstnieks ASV Andrejs Pildegovičs ar Latvijas Kultūras koled˛as un Viskonsīnas universitātes studentiem, atklājot fotoizstādi „Cultural Perceptions”

Autors: Inese Liepiņa