Vēstnieks Ilmārs Breidaks akreditējas Jordānijas Hāšimītu Karalistē

09.12.2021. 11:45

2021. gada 2. - 5. decembrī vēstnieks Ilmārs Breidaks akreditācijas vizītē apmeklēja Jordānijas Hāšimītu Karalisti, kuras laikā iesniedza akreditācijas vēstuli Viņa Majestātei karalim Abdullāham Otrajam (Abdullah II). Vizītes ietvaros vēstnieks apmeklēja arī Jordānijas Ārlietu ministriju, kur tikās ar ministrijas ģenerālsekretāru Jusefu Bataineu (Yousef Bataineh) un protokola vadītāju Muhamedu Alzainati (Mohammad Al Zainati), kuri apliecināja Jordānijas interesi turpināt attīstīt abu valstu divpusējo sadarbību, īpašu uzmanību pievēršot divpusējā politiskā dialoga un ekonomiskās sadarbības stiprināšanai.

Tāpat vizītes laikā vēstnieks svinīgā ceremonijā pasniedza Latvijas goda konsulam Jordānijā Hālidam Mikdādī (Khaled Miqdadi) vienu no augstākajiem Latvijas valsts apbalvojumiem – Atzinības krustu. H. Mikdādī Latvijas goda konsula Jordānijā pienākumus pilda kopš 1997. gada, un apbalvojums viņam tika piešķirts šī gada aprīlī par sevišķiem nopelniem Latvijas valsts labā.

Pēc akreditācijas vizītes vēstnieks I. Breidaks oficiāli uzsāk pildīt Latvijas nerezidējošā vēstnieka pienākumus Jordānijā. Vēstnieka rezidences vieta ir Kairā, Ēģiptes Arābu Republikā.


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Ēģiptē
8th Floor, Abou El Feda Building, 3 Abou El Feda Street, Zamalek, Kaira, Ēģipte
Tālrunis: +202 2 738 4188
Fakss: +202 2 738 4189
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Konsulārie jautājumi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-flickr   icon-facebook

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā