Tautiešiem

22.03.2023. 15:17

Par diasporas projektu pieteikšanu, iesniegšanu, īstenošanu atbildīgā persona Latvijas vēstniecībā Somijā:

Maira Dobele

Kultūras un diasporas projektu koordinatore

Tālrunis: +358 9 47 647 216

E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Diasporas atbalsta projektu iesniegšanas kārtība pieejama Ārlietu ministrijas mājaslapā.

 

LATVIEŠU-SOMU ĢIMEŅU BIEDRĪBA "LAIVAS"

Latviešu-somu ģimeņu biedrība "Laivas" ir sākusi darbību 2006.gada februārī Helsinkos. Biedrības mērķis ir saglabāt latvisko kultūru Somijas latviešu diasporā. 

Biedrības kora, deju kopas darbība un citi biedrības pasākumu cikli stiprina diasporas latvisko apziņu, valodas prasmes,  saiknes ar Latviju, kā arī veicina tās pašorganizēšanos un mijiedarbību ar mītnes zemi.

Priekšsēdētājs Henri Ranki

Mājaslapa: https://www.laivas.fi/

E-pasta adrese: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Tālrunis: +358 44 5001364

“Pikku Putni” – Latviešu skola Somijā

Latviešu skolas skolotājas Vivita Kaupere un Zane Uitto Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

https://www.facebook.com/pikkuputni/

 

Latviešu-somu jauktais koris "Ziemeļmeita"

Latviešu-somu jauktais koris "Ziemeļmeita" dibināts 2012. gadā. Korī dzied Somijā dzīvojošie latvieši, kā arī vairāki somi, un vēlme dziedāt, kas vieno Helsinku koristus, joprojām pieņemas spēkā. Kora mākslinieciskais vadītājs un diriģents ir Ilmārs Millers un, iespējams, tas ir vienīgais koris, pie kura diriģents uz mēģinājumiem brauc no citas valsts.

www.ziemelmeita.fi

Mākslinieciskais vadītājs Ilmārs Millers

e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Kora menedžere Inese Huttunen

e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

Latviešu tautas deju kopa “Aurora”

Vadītāja Aiga Turuka

Epasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Tālrunis: +358 40 1376561

Facebook: https://www.facebook.com/AuroraHelsinki/

Instagram @tdk_aurora

Youtube https://www.youtube.com/playlist?list=PLvUFg1-JTL7sKLC7RwLvGRcm-xY1yb5bJ

Bērnu deju kopa “Spociņu lietus bumbas”

Vadītāja Santa Bürkland

Epasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

ROZENTĀLA BIEDRĪBA

Izpilddirektore Jenni Kallionsivu

Epasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.; Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Tālrunis: +358 45 1058815

Mājaslapa: http://www.rozentals-seura.fi/about/ 

Facebook: www.facebook.com/rozentalsseura?fref=ts

 

 MADteātris

“MADteātris” Helsinkos piedāvā aktiermeistarības kursus latviešu valodā visiem, kuri vēlas apgūt skatuves mākslas pamatus, kā arī attīstīt kreativitāti, darbu komandā un izzināt sevi.

www.madteatteri.fi

Instagram: @madteatteri

Facebook: https://www.facebook.com/madteatteri