Konsulārā informācija

09.05.2023. 11:59

Apmeklētāji tiek pieņemti tikai pēc iepriekšēja pieraksta

 Pierakstu sistēma pieejama šeit: https://pieraksts.mfa.gov.lv/lv/irija.

Pēc pieraksta veikšanas apstiprinājums automātiski tiek nosūtīts uz personas e-pasta adresi. Aicinām vēstniecībā klātienē ierasties tikai pēc šī e-pasta saņemšanas.

Apmeklējuma laiki elektroniskajā pieraksta sistēmā tiek atvērti trešdienās plkst. 09.00 uz vienu nedēļu 6 nedēļas uz priekšu

SVARĪGI!

Citi konsulārie pakalpojumi tiek nodrošināti tikai attālināti pa pastu vai personai identificējoties www.latvija.lv (ar internetbankas autentifikācijas līdzekļiem vai drošu elektronisko parakstu):

  • dzimšanas un miršanas fakta reģistrācijas paziņošana;
  • civilstāvokļa aktu reģistrācijas dokumentu izsniegšana;
  • daudzvalodu veidlapu izsniegšana;
  • pieteikumu pieņemšana personu tiesiskā statusa noteikšanai vai maiņai;
  • izziņu izsniegšana (konsulārās izziņas, izziņas no Fizisko personu reģistra, izziņas no Sodu reģistra u.c.).

Vēstniecības telpās aizliegts izmantot foto un video aparatūru , tai skaitā aizliegts filmēt un fotogrāfēt. Noteikumu neievērošanas gadījumā, vēstniecība patur tiesības atteikt sniegt pakalpojumu un izraidīt personu no vēstniecības telpām.

Papildu informācijai par konsulāro pakalpojumu saņemšanu klātienē vai attālināti aicinām sazināties ar Konsulāro nodaļu  pa tālruni +353 (0) 1 478 0156 vai rakstot uz e-pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.. Zvani par konsulārajiem jautājumiem tiek pieņemti: pirmdienās, trešdienās, piektdienās no 14:00 līdz 16:00 un otrdienās, ceturtdienās no 10:00 līdz 12:00.

Konsulārās palīdzības saņemšanai ārkārtas situācijās aicinām sazināties ar Latvijas vēstniecības Īrijā Konsulāro nodaļu pa tālruni +353 (0) 1 478 0156 vai e-pastu:  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. , vai Ārlietu ministrijas Konsulārā departamenta diennakts dežūrtālruni +371 26 33 77 11vai e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. .