Konsulārā informācija

22.11.2022. 13:00

Apmeklētāji tiek pieņemti tikai pēc iepriekšēja pieraksta

 Pierakstu sistēma pieejama šeit: https://pieraksts.mfa.gov.lv/lv/irija.

SVARĪGI!

Citi konsulārie pakalpojumi tiek nodrošināti tikai attālināti pa pastu vai personai identificējoties www.latvija.lv (ar internetbankas autentifikācijas līdzekļiem vai drošu elektronisko parakstu):

  • dzimšanas un miršanas fakta reģistrācijas paziņošana;
  • civilstāvokļa aktu reģistrācijas dokumentu izsniegšana;
  • daudzvalodu veidlapu izsniegšana;
  • pieteikumu pieņemšana personu tiesiskā statusa noteikšanai vai maiņai;
  • izziņu izsniegšana (konsulārās izziņas, izziņas no Fizisko personu reģistra, izziņas no Sodu reģistra u.c.).

Papildu informācijai par konsulāro pakalpojumu saņemšanu klātienē vai attālināti aicinām sazināties ar Konsulāro nodaļu  pa tālruni +353 (0) 1 478 0156 vai rakstot uz e-pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.. Zvani par konsulārajiem jautājumiem tiek pieņemti: pirmdienās, trešdienās, piektdienās no 14:00 līdz 16:00 un otrdienās, ceturtdienās no 10:00 līdz 12:00.

Konsulārās palīdzības saņemšanai ārkārtas situācijās aicinām sazināties ar Latvijas vēstniecības Īrijā Konsulāro nodaļu pa tālruni +353 (0) 1 478 0156 vai e-pastu:  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. , vai Ārlietu ministrijas Konsulārā departamenta diennakts dežūrtālruni +371 26 33 77 11vai e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. .