Konsulārā informācija

19.03.2024. 17:29

Apmeklētāji tiek pieņemti tikai pēc iepriekšēja pieraksta.

Pierakstu sistēma pieejama šeit: https://pieraksts.mfa.gov.lv/lv/irija.

Zvani par konsulārajiem jautājumiem tiek pieņemti: pirmdienās, trešdienās, piektdienās no 14:00 līdz 16:00 un otrdienās, ceturtdienās no 10:00 līdz 12:00.

Pēc pieraksta veikšanas apstiprinājums automātiski tiek nosūtīts uz personas e-pasta adresi. Aicinām vēstniecībā klātienē ierasties tikai pēc šī e-pasta saņemšanas.

Apmeklējuma laiki elektroniskajā pieraksta sistēmā tiek atvērti trešdienās plkst. 09.00 pa vienai nedēļai 6 nedēļas uz priekšu.

Latvijas vēstniecības Īrijā konsulārais apgabals – Īrija. Latvijas valsts piederīgajiem no Ziemeļīrijas konsulāro pakalpojumu saņemšanai jāvēršas Latvijas vēstniecībā Lielbritānijas un Ziemeļīrijas Apvienotajā Karalistē.

SVARĪGI!

Konsulārie pakalpojumi, kas tiek nodrošināti attālināti - pa pastu vai personai identificējoties www.latvija.lv (ar internetbankas autentifikācijas līdzekļiem vai drošu elektronisko parakstu):

  • dzimšanas un miršanas fakta reģistrācijas paziņošana;
  • civilstāvokļa aktu reģistrācijas dokumentu izsniegšana;
  • daudzvalodu veidlapu izsniegšana;
  • pieteikumu pieņemšana personu tiesiskā statusa noteikšanai vai maiņai;
  • izziņu izsniegšana (konsulārās izziņas, izziņas no Fizisko personu reģistra, izziņas no Sodu reģistra u.c.).

Vēstniecības telpās aizliegts izmantot foto un video aparatūru , tai skaitā aizliegts filmēt un fotogrāfēt. Noteikumu neievērošanas gadījumā, vēstniecība patur tiesības atteikt sniegt pakalpojumu un izraidīt personu no vēstniecības telpām.

Konsulārās palīdzības saņemšanai ārkārtas situācijās aicinām sazināties ar Latvijas vēstniecības Īrijā Konsulāro nodaļu pa tālruni +353 (0) 1 478 0156 (zvanu pieņemšanas laikos) vai e-pastu:  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. , vai Ārlietu ministrijas Konsulārā departamenta diennakts dežūrtālruni +371 26 33 77 11vai e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. .

Informācija par Ārlietu ministrijas vispārējo privātuma politiku pieejama šeit.