Latvijas delegācijas reģionālā vizīte uz Limeriku

07.10.2021. 12:46

2021.gada 6.oktobrī Latvijas vēstnieks Īrijā Jānis Sīlis un padomniece Edīte Medne kopā Latvijas uzņēmēju un izglītības nozares pārstāvju delegāciju devās reģionālajā vizītē uz Limeriku.

Shannon Foynes Port vēstnieks Jānis Sīlis tikās ar ostas vadītāju Pat Keating, lai pārrunātu iespējamu nākotnes sadarbību starp Shannon Foynes Port un Latvijas ostām. Rīgas Brīvostas Komercdarbības un klientu atbalsta nodaļas vadītājam Kasparam Tiesnesim bija iespēja uzstāties ar prezentāciju par Rīgas Brīvostu un kopā kopā ar Jerry Hallisey, Head of Business Develpoment, pārrunāt jau konkrētākus iespējamās sadarbības virzienus.

Limerikas Universitātē  notika tikšanās ar rektori Kerstin Mey, kurā piedalījās arī Īrijas Latvijas Tirdzniecības kameras priekšsēdētāja Ilze Krēsliņa,  Daugavpils Universitātes rektore Irēna Kokina, rektores vietnieks attīstības jautājumos Jānis Kudiņš un speciāliste sadarbības jautājumos Liene Leikuma-Rimicāne. Tikšanās laikā tika pārrunāta abu universitāšu darba pieredze un iespējamā sadarbība Erasmus+ programmas ietvaros, kā arī citos formātos.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Īrijā
23 Fitzwilliam Place, Dublin 2, D02 EK77, Ireland
Telefons: +353 1 478 0161
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr    icon-flickr    icon-facebook

baneris final vestniecibamPierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā