Nokļūšana

02.12.2014. 19:09

Vēstniecība (Via G.B. Martini 13, Roma) atrodas Parioli rajonā Romā, Via G.B. Martini  un Via G. Spontini ielu krustojumā, pāris minūšu gājiena attālumā no Villa Borghese, jeb garākas pastaigas attālumā no Romas vecpilsētas. (Karte)

Ar Sabiedrisko transportu:

No Metro B līnijas pieturas Policlinico – jākāpj 3. tramvajā (virziens: Piazza Thorvaldsen) vai 19. tramvajā (virziens: Piazza Rissorgimento) vai autobusā 223 ( virziens: STAZ.NE LA STORTA) un jābrauc 5 pieturas līdz pieturai Liegi/Bellini. Tālāk jānāk pa Via V.Bellini ielu līdz Piazza G.Verdi laukumam, jāšķērso tas, lai nonāktu no laukuma vidus izejošajā Via G.B. Martini  ielā. Vēstniecība atrodas kvartāla galā uz stūra (krustojumā ar Via G. Spontini ielu). Konsulārā ieeja atrodas mājas otrā pusē no Via G. Spontini ielas.

Citus maršrutus iespējams izvēlēties Romas sabiedriskā transporta mājaslapā ATAC Roma interneta mājaslapā www.atac.roma.it

Ar auto:

No Romas lielā transporta loka (G.R.A. – Grande Raccordo Anulare) jānogriežas uz pilsētas centru pa 8. nobrauktuvi – uz Via Salaria un jāturpina pa to braukt, līdz tā šķērso Viale Liegi. Tad jāpagriežas pa labi, un jāturpina braukt 3 kvartālus līdz Via D.Cimarosa ielai, uz kuras jānogriežas pa labi un jābrauc līdz Piazza G.Verdi laukumam, kur var novietot auto. Tālāk vēstniecības atrašanai sekot norādēm sabiedriskā transporta sadaļā no Piazza G.Verdi laukuma.

Citus maršrutus iespējams aprēķināt https://maps.google.co.uk vai http://www.viamichelin.it