Ārlietu ministrija aicina Latvijas valstspiederīgos pēc iespējas ātrāk izceļot no Ukrainas

15.02.2022. 12:04
Ārlietu ministrija aicina Latvijas valstspiederīgos pēc iespējas ātrāk izceļot no Ukrainas

Ņemot vērā iespējamus aviosatiksmes sarežģījumus, Ārlietu ministrija aicina Latvijas valstspiederīgos pēc iespējas ātrāk izceļot no Ukrainas.

Ārlietu ministrija 11.februārī izplatīja aicinājumu Latvijas valstspiederīgajiem tuvākajā laikā izceļot no Ukrainas, ņemot vērā Krievijas radīto nopietno drošības apdraudējumu pie Ukrainas robežām un ticamus situācijas saasināšanās draudus.

Izceļošanai aicinām izmantot jebkuru no pieejamajiem drošajiem pārvietošanās veidiem – avioreisus vai sauszemes maršrutus, kas ved uz vai caur ES/NATO dalībvalstīm. Latvijas valstspiederīgos, kuri pamatotu iemeslu dēļ nevar izceļot no Ukrainas, aicinām reģistrēties Konsulārajā reģistrā https://latvija.lv/lv/Epakalpojumi/EP139/Apraksts vai pieteikties Latvijas vēstniecībā Kijevā un sekot līdzi aktuālajai informācijai.

Ārlietu ministrija aicina šobrīd neceļot uz Ukrainu.

Ārlietu ministrija brīdinājumus par situāciju turpina izplatīt arī īsziņu veidā visiem Latvijā reģistrētajiem mobilo sakaru abonentiem, kuri patlaban uzturas Ukrainā.

Informējam, ka Latvijas vēstniecība strādā pilnā apjomā un pastiprinātā režīmā.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Ukrainā
Adrese: Ivana Mazepi iela 6B, 01901, Kijeva, Ukraina.
Telefons: +38 044 490 70 30
Fakss: +38 044 490 70 35
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-facebook   icon-flickr    twtr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā