Vēstnieks

25.11.2022. 13:19

b3

Labdien! 

Kā Latvijas vēstnieks Beļģijā un Luksemburgā sirsnīgi sveicu jūs Latvijas vēstniecībā!

Man ir liels prieks, ka esat atvēruši mūsu vēstniecības mājaslapu un vēlaties uzzināt vairāk par Latviju. Šeit jūs atradīsiet nepieciešamo informāciju, bet, ja neatradāt vajadzīgo, vēstniecības darbinieki ir gatavi palīdzēt. Lūgums sazināties ar mums!

Jau vairāk kā gadsimtu Latvijai pastāv diplomātiskās attiecības ar Beļģiju un Luksemburgu. Esmu gandarīts, ka šajā laikā Latvijai ar abām valstīm ir izveidojušās ciešas un ļoti draudzīgas attiecības. Tās mainījušās atbilstoši laikmeta garam un notikumiem Eiropā – aktīva un dinamiska sadarbība starpkaru posmā, ļoti ierobežota saskarsme Latvijas valsts okupācijas laikā pēc Otrā pasaules kara, aktīvas un kvalitatīvas divpusējās attiecības Latvijai atgūstot valstisko neatkarību.

Šodien mūs visus saista kopīgas demokrātiskas Eiropas vērtības, kopīgas intereses, dalība Eiropas Savienībā, NATO sabiedroto pienākumi un atbildība, kā arī daudzveidīgas uzņēmēju saites starp valstu iedzīvotājiem.

Paldies par jūsu interesi! Tikai kopā varam veidot Latvijas sadarbību ar Beļģiju un Luksemburgu vēl bagātāku. Aicinu to darīt!

 

V. E. Andris Razāns

Latvijas Republikas ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks Beļģijas Karalistē un Luksemburgas Lielhercogistē