Konsulārā informācija

28.08.2020. 13:52

!!! Izmaiņas vēstniecības darbā !!!

Pieņemšana vēstniecībā klātienē tikai pasu un ID noformēšanai.

Pārējos pakalpojumus iespēju robežās sniedzam attālināti.

Aicinām pieteikt apmeklējumu vēstniecības ELEKTRONISKAJĀ PIERAKSTU SISTĒMĀ.

Rūpējoties par klientu un darbinieku drošību un veselību, apmeklētāju pieņemšana vēstniecībā tiek veikta, ievērojot distancēšanās nosacījumus un pēc iespējas samazinot apmeklētāju uzturēšanās laiku vēstniecībā.

Neskaidrību vai papildu jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar vēstniecību, zvanot pa tālruni uz +31 (0) 70 306 5004 vai +31 (0) 70 306 5000, vai rakstot uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Ārkārtas situācijās aicinām zvanīt uz Ārlietu ministrijas Konsulārā departamenta diennakts dežūrtālruni +371 26 33 77 11 vai rakstīt e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

!!! Vēstniecība aicina Latvijas valstspiederīgos Nīderlandē izvērtēt katras pārvietošanās nepieciešamību un ievērot atbildīgo institūciju ieteikumus !!!

Par situāciju Nīderlandē: Government of the Netherlands (Rijksoverheid) vai National Institute for Public Health and the Environment (Rijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu)

Par situāciju Latvijā: Veselības ministrija vai Slimību profilakses un kontroles centrs.

Par Latvijas ieteikumiem ceļošanai lūdzam regulāri sekot Ārlietu ministrijas sniegtajai informācijai:

Ceļojumu brīdinājumi par valstīm un teritorijām

Ārlietu ministrijas mājas lapa

Facebook lapas:

Ārlietu ministrijas Konsulārais departaments 

Latvijas Republikas Ārlietu ministrija