Aicinām diasporas uzņēmējus un profesionāļus piedalīties Biznesa brokastīs Stokholmā

05.03.2024. 11:39
Aicinām diasporas uzņēmējus un profesionāļus piedalīties Biznesa brokastīs Stokholmā

 

Ja esi diasporas uzņēmējs vai savas nozares profesionālis, aicinām piedalīties Biznesa brokastīs 23. martā Stokholmā Hotel Hasselbacken.

Pasākuma mērķis ir veicināt diasporas uzņēmēju, profesionāļu un aktīvistu tīklošanos, domapmaiņu un informēšanu par aktuālo Latvijā. Tā būs iespēja ne tikai satikt uzņēmīgus dažādu nozaru speciālistus, bet arī aktīvi diskutēt domubiedru grupās un saskatīt jaunus iespējas nākotnes sadarbībā.

Pasākuma mērķauditorija ir diasporas pārstāvji Zviedrijā, kas aktīvi nodarbojas ar uzņēmējdarbību, ir profesionāļi savā jomā vai plāno uzsākt vai attīstīt sadarbību ar Latviju. 

Pasākuma norises laiks: 12:00-16:00.

Pasākuma norises vieta: Hotel Hasselbacken, Hazeliusbacken 20, 115 21 Stockholm

Ar pilnu pasākuma programmu iespējams iepazīties ŠEIT 

Lai reģistrētos pasākumam jāaizpilda pieteikuma anketa: ŠEIT

Lūdzam reģistrēties dalībai Biznesa brokastīs Stokholmā līdz 18. martam. Pēc reģistrācijas Jums tiks nosūtīts apstiprinājuma e-pasts par dalību pasākumā.

Pasākumu rīko Pasaules Brīvo latviešu apvienība (PBLA) sadarbībā ar Latvijas Republikas Ārlietu ministriju, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA), Latvijas Banku, Latvijas eksporta asociāciju The Red Jackets un Zviedrijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru Latvijā (SCCL).

Jautājumu gadījumā:  (+ 46) 8 700 63 00 vai Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.