Konsulārā informācija

23.11.2023. 16:01
 ! Aktuālāko informāciju par ieceļošanu Zviedrijā var atrast šeit

Tālrunis:

Vispārējiem konsulārajiem jautājumiem:

 08 7006302   

zvanot no ārzemēm +46 8 7006302 

Vēstniecības konsulārā daļa uz tālruņa zvaniem atbild darba dienās no plkst. 13.00 – 15.00

E-pasts:

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  

Vēstniecības adrese:

Odengatan 5, Stokholma

Adrese korespondencei:

Lettlands ambassad

Box 19167

10432 Stockholm 

Pie mums var nokļūt:

 

Ar sarkano metro līniju uz Mörby līdz pieturai Tekniska Högskolan, izeja uz Odengatan pusi.  Privāto automašīnu iespējams noparkot netālu esošajās pilsētas maksas stāvvietās, tomēr, plānojot ierašanos vēstniecībā, lūdzu ņemt vērā pilsētas stāvvietu noslodzi darba dienu laikā. 

Gadījumos, ja esat nokļuvis ārkārtas situācijā un nepieciešama nekavējoša palīdzība:

Zvanīt uz vispārējo konsulāro tālruni +46 8 7006302 (no 13:00  līdz 15:00) vai pārējā vēstniecības darba laikā uz vispārējo vēstniecības tālruni + 46 8 700 63 00 ar lūgumu savienot ar konsulāro amatpersonu;

Ārpus vēstniecības darba laika, ārkārtas situācijas gadījumā iespējams sazināties ar Ārlietu ministrijas Konsulārā departamenta diennakts dežurtālruni: +371 26337711

VĒSTNIECĪBAS KONSULĀRIE PAKALPOJUMI
 Klātienes konsulārie pakalpojumi*:  Attālinātie konsulārie pakalpojumi:

 

Iepriekš pierakstoties elektroniskajā pieraksta sistēmā:

Pierakstu sistema

 

Aicinām šos pakalpojumus saņemt nepastaprināti Latvijas iestādēs, izmantojot pastu, drošo elektronisko parakstu vai  Latvijas valsts pārLatvijas valsts pārvaldes pakalpojumu portāla www.latvija.lv sniegtās iespējas attālinātai pakalpojumu saņemšanai.

Iepriekš pierakstoties zvanot pa vispārējo konsulāro tālruni (+46 8 7006302) vai rakstot
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.:

Konsulārie pakalpojumi tiek sniegti pārstāvniecību konsulārajos apgabalos pastāvīgi dzīvojošām personām. Personām, kuru pastāvīgā dzīvesvieta ārvalstī neietilpst nevienā no pārstāvniecību konsulārajiem apgabaliem, konsulārie pakalpojumi var tikt sniegti jebkurā pārstāvniecībā, kurā ir nodrošināta attiecīgā pakalpojuma sniegšana.

*Konsulārās pieņemšanas telpā var uzturēties tikai persona, kura pieteikusies pakalpojuma saņemšanai, nepilngadīgi bērni kopā ar vienu vai abiem vecākiem, vai aizbildni. Vēstniecība aicina visus apmeklētājus stingri ievērot noteiktos drošības un distancēšanās noteikumus un higiēnas prasības.

Ierodoties vēstniecībā līdzi jābūt personas apliecinošam dokumentam. Norēķini vēstniecībā tiek veikti ar bankas karti. Skaidras naudas norēķini nav iespējami.