Vēstniecības darbinieki

12.05.2023. 17:03

Ilze RŪSE, ārkārtējā un pilnvarotā vēstniece Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Signe JANSONE, padomniece, pārstāvniecības vadītājas vietniece Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Mārtiņš LĪDAKS,  3. sekretārs (konsulārie jautājumi, kontaktpersona par diasporas projektu iesniegšanu un realizāciju) Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Valters JĒKABSONS, Latvijas ārējās ekonomiskās pārstāvniecības Zviedrijā vadītājs  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 

Plt. Rinalds BULS, aizsardzības atašejs (rezidences vieta Rīga, Latvijas Republikas Aizsardzības ministrija)

Vita VIKTORSONE, vēstniecības sekretāre Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Rolands TIMERMANIS, vēstniecības lietvedis Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Kristīne BOTROSA, projektu koordinatore  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Jānis MANKOPS, pārvaldnieks – šoferis Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 20211026 vestniecibas darbinieki

No kreisās: Signe Jansone, Rolands Timermanis, Vita Viktorsone, Mārtiņš Līdaks, Jānis Mankops, Ilze Rūse, Valters Jēkabsons, 2021.10.20.

Informācija par bijušajiem Latvijas sūtņiem un vēstniekiem Zviedrijā pieejama šeit