Latvijas un Zviedrijas sadarbība ekonomikā

02.12.2014. 19:09

Zviedrija ir viena no nozīmīgākajām Latvijas ekonomiskās sadarbības partnervalstīm. Stokholmā darbojas Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) pārstāvniecība, kas nodrošina nepieciešamās informācijas iegūšanu Latvijas un Zviedrijas uzņēmējiem par abu valstu tirgu un palīdz atrast sadarbības partnerus. LIAA pārstāvniecība ciešā sadarbībā ar Latvijas vēstniecību Zviedrijā rīko regulāras Latvijas uzņēmēju tirdzniecības misijas, kontaktbiržas un citus pasākumus.

Latvijas ārējā ekonomiskā pārstāvniecība Zviedrijā

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA)

Austra Krēsliņa, pārstāvniecības vadītāja
Lettlands Ambassad i Sverige
Odengatan 5, Box 191 67, 104 32 Stockholm, Sverige
Tālrunis: +46 87006311
Fakss: +46 8140151
Mobilais t.: +46 737270883  
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 
Skype: austra_kreslina

Padomi veiksmīgam biznesam Zviedrijā (video)

2005.gada 3.novembrī Stokholmā tika nodibināts Latvijas Biznesa klubs Zviedrijā

Latvijas biznesa kluba Zviedrijā mērķis ir radīt neformālu forumu, kur Latvijas nesen Zviedrijā ienākušo uzņēmumu pārstāvjiem tikties ar Zviedrijas latviešu uzņēmējiem, kuri Zviedrijas tirgū darbojas jau ilgāku laiku, bet varbūt vēlas darbību paplašināt uz Latviju, kā arī ekonomikas studentiem no Latvijas, kuri studē Zviedrijas augstskolās, lai notiktu ideju, kontaktu un pieredzes apmaiņa. Plašākā skatījumā mērķis ir arī radīt idejas Latvijas biznesa nostiprināšanai un paplašināšanai Zviedrijā.

Par Latvijas Biznesa klubu - dibināšanas sēdes protokols