Vēstniecības darbinieki

29.11.2023. 12:24

Ilze RŪSE, ārkārtējā un pilnvarotā vēstniece Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Solvita Sāre, 2.sekretāre, pārstāvniecības vadītājas vietniece Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Mārtiņš LĪDAKS,  3. sekretārs (konsulārie jautājumi, kontaktpersona par diasporas projektu iesniegšanu un realizāciju) Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Plkv. Gunārs KAULIŅŠ, Latvijas Republikas Aizsardzības ministrijas aizsardzības atašejs Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Valters JĒKABSONS, Latvijas ārējās ekonomiskās pārstāvniecības Zviedrijā vadītājs  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 

Vita VIKTORSONE, vēstniecības sekretāre Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Rolands TIMERMANIS, vēstniecības lietvedis Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Jānis MANKOPS, pārvaldnieks – šoferis Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 vest zviedrija

No kreisās: 

Priekšējā rinda: Solvita Sāre, Ilze Rūse, Kristīne Botrosa, Vita Viktorsone

Aizmugurējā rinda: Gunārs Kauliņš, Toms Sudrabs, Valters Jēkabsons, Rolands Timermanis, Jānis Mankops, Mārtiņš Līdaks

Informācija par bijušajiem Latvijas sūtņiem un vēstniekiem Zviedrijā pieejama šeit