Vēstniecība Norvēģijā aicina pieteikties diasporas atbalsta finansējumam projektu īstenošanai laika posmā no 2021. gada 1. janvāra līdz 30. aprīlim

03.11.2020. 11:43

Latvijas vēstniecība Norvēģijā un Islandē aicina diasporas organizācijas līdz 2020. gada 26. novembra dienas beigām pieteikties Ārlietu ministrijas diasporas atbalsta finansējumam pasākumiem un iniciatīvām, kuru īstenošana paredzēta laika posmā no 2021. gada 1. janvāra līdz 30. aprīlim.

Ārlietu ministrijas Diasporas atbalsta projektu izvērtēšanas komisija par 2021. gada prioritātēm noteikusi:

  • pasākumi nacionālās identitātes stiprināšanai, tostarp latviešu valodas un kultūras mantojuma saglabāšana un popularizēšana diasporā;
  • diasporas pasākumi pilsoniskās un politiskās līdzdalības veicināšanai;
  • pasākumi bērniem un jauniešiem piederības sajūtas Latvijai veicināšanai;
  • pasākumi diasporas iesaistei Latvijas tautsaimniecības, valsts pārvaldes un zinātnes attīstīšanā.

Aizpildītās projekta pieteikumu anketas nepieciešams līdz 2020. gada 26. novembrim nosūtīt uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. Projekta pieteikuma anketa un atskaišu veidlapas, ka arī informācija par projektu iesniegšanas kārtību un kritērijiem pieejama Ārlietu ministrijas mājaslapā. Projektu pieteikumu gatavošanā noderīga arī "Kārtība, kādā Ārlietu ministrija atbalsta Latvijas diasporu un tās organizāciju veidotos projektus."

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Norvēģijā 

Bygdøy Allé 76, PO Box 4027 AMB
0244 Oslo, Norvēģija
Tālrunis: +47 22 542 280
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-facebook    icon-flickr    twtr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā