Konsulārā informācija

10.05.2024. 16:48

Saskaņā ar Konsulārās palīdzības un konsulāro pakalpojumu likumu Latvijas vēstniecība Norvēģijā sniedz konsulāros pakalpojumus (pases un eID kartes noformēšana, izziņu saņemšana, notariālās darbības u.c.) personām, kuras norādījušas Fizisko personu reģistrā, ka dzīvo Norvēģijā vai Islandē. Iesniegumu par dzīvesvietas adresi ārvalstīs iespējams aizpildīt uz vietas vēstniecībā vienlaikus ar pakalpojuma saņemšanu.

Pakalpojumu saņemšanai vēstniecībā ir ieviesta elektroniska iepriekšējā pieraksta sistēma Informāciju par to, kādi dokumenti jāiesniedz, un kā pierakstīties pases un eID kartes pieprasīšanai Latvijas Republikas vēstniecībā, var atrast šeit.

!!! Pieraksts dokumentu noformēšanai tiek atvērts katru otro nedēļu 2 nedēļas uz priekšu. 

!!! Informējam, ka šobrīd ir ļoti liels pieprasījums pēc jaunas pases un eID kartes noformēšanas un pieraksts dokumentu noformēšanai līdz jūlija sākumam šobrīd ir gandrīz aizpildīts. Gadījumā, ja kāds atceļ savu pierakstu, agrāks apmeklējums ir pieejams citiem, līdz ar to iesakām ik pa laikam pārbaudīt pieraksta sistēmu.

NĀKAMAIS PIERAKSTS DOKUMENTU NOFORMĒŠANAI VĒSTNIECĪBĀ (UZ JŪLIJA PIRMO PUSI) TIKS ATVĒRTS 16. MAIJĀ PLKST. 15.30.

Citi konsulārie pakalpojumi (izņemot notariālās darbības un PIN/PUK kodu atjaunošana eID kartei) tiek nodrošināti attālināti pa pastu vai elektroniski, izmantojot portālā latvija.lv pieejamos Latvijas iestāžu pakalpojumus.

Latvijas Republikas vēstniecība Norvēģijā telefoniskas konsultācijas sniedz darba dienās no plkst. 10:00 līdz 12:00 un no plkst. 14.00 līdz 16:00. Vienlaikus vēršam uzmanību, ka apmeklētāju pieņemšanas laikā iespēja atbildēt uz telefona zvaniem ir ierobežota, tāpēc aicinām jautājumus iesūtīt pa e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Tālrunis konsultācijām: (+47) 22 542 285

E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Ārpus vēstniecības darba laika ārkārtas situācijās lūdzam sazināties ar Ārlietu ministrijas Konsulāro departamentu Rīgā, zvanot pa diennakts tālruni: +371 26 33 77 11 vai rakstot e-pastu uz: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

Adrese:

 

 

 

 

 

 

Pasta adrese:

Bygdøy allé 76, Oslo skatīt kartē

 ieeja Konsulārājā nodaļā caur zaļajiem vārtiem

zalie varti

 

Embassy of Latvia, PO box 4027 AMB, 0244 Oslo

 

Pie mums var nokļūt:

ar autobusu Nr. 30, 31 un 20, pietura „Olav Kyrres plass”;
ar tramvaju Nr. 13, pietura „Nobels gate”;
braucot ar vilcienu, tuvākā pietura vēstniecībai ir „Skøyen”.

 

 

Apmeklētāju pieņemšana notiek pēc iepriekšēja pieraksta.

Vēstniecība apmeklētājiem slēgta sestdien un svētdien, kā arī Latvijas Republikā noteiktajās brīvdienās.

Norvēģijas Karalistes noteiktajās brīvdienās konsulārie pakalpojumi netiek sniegti.