Valsts prezidents: Latvija ir ieinteresēta ciešākās attiecībās ar Kosovu divpusējās, Eiropas un transatlantiskās sadarbības jomās (Valsts prezidenta kanceleja)

04.05.2022. 09:20

22. aprīlī Valsts prezidents Egils Levits, aizvadot oficiālo vizīti Kosovā, Prištinā tikās ar Kosovas Republikas premjerministru Albinu Kurti (Albin Kurti), apliecinot Latvijas atbalstu Kosovai tālākajās reformās un ciešākas sadarbības veidošanā aizsardzības, ekonomikas un transatlantiskās drošības jomās.

Valsts prezidents uzsvēra, ka Kosova var rēķināties ar konsekventu Latvijas atbalstu ceļā uz Eiropas Savienību, dalību Eiropas Padomē, NATO Partnerattiecību mieram programmas perspektīvā u. c. formātos.

Pārrunājot drošības situāciju Eiropā, E. Levits un A. Kurti bija vienisprātis, ka Krievijas noziedzīgais karš Ukrainā liek stiprināt Eiropas drošības arhitektūru, lai garantētu ilgstošu mieru un nepieļautu jaunu agresiju.

Vairāk: Valsts prezidents: Latvija ir ieinteresēta ciešākās attiecībās ar Kosovu divpusējās, Eiropas un transatlantiskās sadarbības jomās | Valsts prezidenta kanceleja (president.lv)

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Čehijā
Adrese: Hradešínská 3, 101 00 Prāga, Čehijas Republika
Tālrunis:  +420 255 700 881
Fakss: +420 255 700 880
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-facebook    icon-flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā