Mobilās pasu darbstacijas braucieni

11.09.2023. 15:32

Frankfurte pie Mainas, 22.09.-23.09.2023.

Aicinām Latvijas valstspiederīgos pieteikties personu apliecinošu dokumentu noformēšanai mobilās pasu darba stacijas izbraukumā Frankfurtē pie Mainas, Saalbau Titus Forum, Raum “San Clemente”, Nordwestzentrum, Walter-Möller Platz 2, 60439 Frankfurt am Main.

Apmeklētājus pieņemsim:

Piektdien, 22.septembrī, 09:00 – 17:00

Sestdien, 23.septembrī, 9:00 – 14:30

Pieteikties personu apliecinošu dokumentu noformēšanai izbraukuma ietvaros Frankfurtē pie Mainas jūs varat pierakstīties pierakstu sistēmā šeit: https://pieraksts.mfa.gov.lv/lv/vacija-izbraukums/index   

 

Eslingena (pie Nekāras), 06.10.-07.10.2023.

Aicinām Latvijas valstspiederīgos pieteikties personu apliecinošu dokumentu noformēšanai mobilās pasu darba stacijas izbraukumā Eslingenā, Dienvidu baznīcā (Südkirche), Spitalsteige 3, 73734 Esslingen am Neckar.

Apmeklētājus pieņemsim:

Piektdien, 6.oktobrī, 9:00 – 17:00

Sestdien, 7.oktobrī, 9:00 – 13:30

Pieteikties personu apliecinošu dokumentu noformēšanai izbraukuma ietvaros Eslingenā jūs varat pierakstīties pierakstu sistēmā šeit: https://pieraksts.mfa.gov.lv/lv/vacija-izbraukums-2/index

 

Atgādinām, ka pavadošajām personām nav jāveic pieraksts pakalpojuma saņemšanai. Pieraksta tikai tās personas, kuras formēs dokumentus. Piemēram, ja dokumentu formē tikai bērnam, vecākam, kurš pavada bērnu, nav jāveic pieraksts!

Kādi dokumenti jāiesniedz?

Lai noformētu pases un/vai eID kartes pieteikumu, izmantojot mobilo pasu staciju, jāņem līdzi

·         aizpildītu iesniegumu;

·         aizpildītu iesniegumu norādot dzīvesvietas adresi Vācijā;

·         pase un/vai eID karte, arī, ja dokuments vēl ir derīgs vai arī jau zaudējis derīguma termiņu.

·         bērniem līdz 5 gadu vecumam – 1 pases izmēra fotogrāfija (35mm x 45mm);

·        bankas karte maksājumam uz vietas;

·         Vācijas dzīvesvietas pieraksta izziņas kopija.

Vēršam jūsu uzmanību, ka Latvijas valstspiederīgajiem no 15 gadu vecuma, piesakot jaunu personu apliecinošu dokumentu, noteikti jāpiesaka eID karte.

 

Ja Jums ir bijusi laulības noslēgšana/šķiršana un uzvārda maiņa vai piedzimis bērns – lūdzam sākotnēji veikt uzvārda maiņu/reģistrēt bērnu, sūtot dokumentus Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldei Latvijā https://www.pmlp.gov.lv/lv/zinu-ieklausana-un-aktualizesana-fizisko-personu-registra un tikai pēc uzvārda maiņas un/vai bērna reģistrēšanas pieteikties jaunam personu apliecinošam dokumentam.

 

Cenrādis:

Pase un eID karte – 135 EUR

Pase un eID karte personām, kuras nav sasniegušas 20 gadu vecumu, personām, kuras ir pensijas vecumā, kā arī personām, kurām ir I vai II invaliditātes grupa un kura uzrāda attiecīgu dokumentu – 120 EUR

eID karte - 115 EUR

eID karte personām, kuras nav sasniegušas 20 gadu vecumu, ir pensijas vecumā, kā arī personām, kurām ir I vai II invaliditātes grupa un kura uzrāda attiecīgu dokumentu - 105 EUR.

Minētās summas ietver arī pases nosūtīšanu pa pastu uz norādīto dzīvesvietu Vācijā.

Samaksa veicama tikai ar bankas karti uz vietas.

Jebkuru neskaidrību gadījumā, lūdzam sazināties ar vēstniecības Konsulāro nodaļu, tālrunis: 030 826002 10 vai  030 826002 17, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Ņemot vērā pasu izbraukuma formātu, aicinām rēķināties, ka līdz savam pieraksta laikam var nākties uzkavēties ārā. Lūdzam iecietīgi uztvert arī iespējamās, no mums neatkarīgās, nobīdes pieraksta laikos.

Pateicamies par izpratni.

* Fiziskas personas datu (vārda, uzvārda, personas koda un citu iesniegumā norādīto personas datu) apstrādes tiesiskais pamats ir Vispārīgās datu aizsardzības regulas 6.panta 1.punkta c) apakšpunkts. Latvijas diplomātisko un konsulāro pārstāvniecību ārvalstīs juridiskais pienākums ir apstrādāt personas datus saskaņā ar Ministru Kabineta 21.02.2012. noteikumiem Nr. 134 “Personu apliecinošu dokumentu noteikumi”.